sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Plata
    #24235
    Hát én sosem szoktam a pénzre hajtani,mert tudom hogy úgyis elköltöm hülyeségre.
    Mindegy melyik MMO.WoW-ban nem úgy lettek millióim hogy kereskedtem,hanem túl sokát játszottam,imádtam a WQ-kat és volt hogy 10 karival is csináltam poénból.Persze a mostani WQ-k baromi unalmasok és fantáziátlanok.
    BfA-ban például volt olyan wq amire azért mentem mert tudtam hogy amíg a WQ aktív tudok végtelen mennyiségő alapanyagot farmolni.Hogy ez direkt volt-e Így vagy hiba sosem tudtam meg.egész végig a kiegészítőben ott farmoltam cuccot. :D
    De más MMO-ban sem érdekel a pénz,STO-ban sem szokott lenni pénzem,csak ha kell valamire konrétan,akkor neki állok és kifarmolom ami kell.Amikor ki farmoltam 1.4 milliárdot egy hajóra,tök csömört kaptam az exchange.től.De ott meg azért nem szeretem ha van pénzem,mert akkor elköltöm kulcsokra és megint elkap a lock box nyitogatási mániám.STO-ban dilithiumot szeretek farmolni,azt iszonyú mennyiséget ki tudok szedni és még élvezem is,eladom játékosoknak ZEN-ért,a Zen olyan mint ESO-ban a crown,nekem az a mániám hogy minél több zenem legyen,semennyi nem elég.Csak ESO-val ellentétben a STO-ban Zen-ért sokkal erősebb felszerelést kapsz.Ha lehet a hajót a fegyverelet traioteket és konzolokat felszerelésnek hívni.Szóal a STO kicsit F2P,és állandóan nyomatják az újabb csomagokat,amik néha 300 dolcsi körül is vannak.Szóval elég kapzsi banda. :D
    De Sw ToR-ban sem szeretek kereskedni,néha mikor season küldi miatt a játékosok meghülyülnek akkor kereskedek pár cuccal ami kell a seasonhoz,mert ilyenkor a marhák az értéktelen cuccot felvásárolják nagyon drágán. :D
    Plusz Sw ToR-ban 70-es karakterrel kell instázni,akkor esik sárga item,azt szintén őrültek többszáz misiért megveszik.
    De Sw ToR-ban meg mindig ruhákra költöm el a pénzem,vagy egyéb ökörségre.
    WoW-ban én szeretek random dungeonozni,az a kedvencem,ESO-ban is,bár itt néha zavaróbb.
    Timewalking event tokenem olyan sok szokott lenni hogy az addonom is meghal tőle.
    Kb még olyan 120 ezer darabig bírja addon utána meghal. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.06. 11:35:43