sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • Plata
    #23066
    Az az igazság hogy kicsit félek már guildba lépni,félek hogy béna vagyok vagy nem elég jó.
    Tudom hogy már kiöregedtem egy kicsit,azért csak lassabb és figyelmetlenebb vagyok.
    ESO iszonyat összetett játék és még most sem tudok róla rohadt sok dolgot.
    Most például gőzöm sincs hogy azzal a fura kővel mi a frászt kezdjek amit dungeon jutalomként kapok,most fejből nem jut eszembe a neve talán transmute crystal?Pedig ha jól láttam max 100 lehet belőle,gondolom a többi elveszik.
    WoW-ot megint tolom pár éve aktívan,draenor végén tértem vissza,de nem magyar szerveren játszom hanem olyanon ahol szinte csak külföldiek vannak,pár havonta látok magyart ott is.De a Wow egyedül is tolható totál casual szinten,420+ geart lehet szerezni úgy hogy nem megyek raidre,csak heti küldi wq és timewalking insta vagy eventes insta.
    Van híler és tank karim is,de már sosem mernék tankolni raidben vagy hílelni.Timewalking instát bevállalom velük,de komoly raidre már nem mernék menni.Fire mage az amivel elmerek menni keményebb mythicre is,azzal még jól elvagyok.De a többi karival inkább csak hc raid és timewalking,a timewalkingot nagyon szeretem,abból bármennyit le tudok tolni.
    STO az megint totál más,az különbözik minden normális MMO-tól.
    Szerintem a STO-ban a hüyleség is külön skill és nálam legalább 600-ra van húzva.
    STO-ban boldogulni könnyű.Ha valakinek van hozzá türelme és kedve.
    Ha egy profi játékos megnézné egyik másik karim buildját valszeg padlót fogna.
    De valszeg itt lép életbe a hülyeség skill,mert a legelvetemültebb idióta buildel is eszementül jó a karim.Sőt,az a vicc hogy jobbak mint a rendes kari,legalább is jobban szeretek vele játszani.
    Nekem aztán van egy rakás karim,ami valami hirtelen jött hülye ötletből lett.
    Mint a Thalaron ágyús simitár,drain voth hajó,vagy álcából harcoló torpedós hajó.
    De sok ilyen van,a recruit eventekre mindig valami idióta karit csinálok.Hogy ne unatkozzam.