
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS
MAGYAR SZÖVETSÉG
-
#20103
Nem én gondolom így, hanem a fejlesztők. Ha én lennék fejlesztő, 3 módot tennék a dungeonkra. Normál-Veterán-Hardcore. Mindenki megtalálná a maga számára kivitelezhető módot.
Egyébként abban nincs igazad, hogy nem, nem kell mindennek pofon egyszerűnek lenni. Legyen küzdelem és kihívás, mert mi értelme van az új dungeon-nak ha ásítva elsőre végigviszed, aztán még 50x. Jelenleg mindenki elégedett valamennyire, a hc arcoknak, guildeknek van kihívás, mindenki másnak meg ott van a normal mód.
Keményen fogok fogalmazni, de ez a véleményem, általánosan, nem neked címezve: Mivel ez egy mmo, így a játékélmény nagy részét a csapatmunkának, a guildednek, a közös programoknak, az együtt, egy közös célért küzdésnek kéne biztosítania. Aki egyedül vergődik egy mmoban, arra nem tudok mit mondani, talán inkább jobb választás lenne egy singe (TES) játék, van belőle elég. A játék mondjuk ezt a réteget is kiszolgálja hetekre, de azért sokan elfelejtik, hogy ez a játék egy mmo.
Sokan itt követik el a hibát...
Utoljára szerkesztette: Running, 2015.09.18. 13:17:53