sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • SANTANTICA #12159
    Köszi a választ, de nem értek egyet vele, igaz "csak" a GW2 tapasztalataimra hagyatkozva. Bár ott is több szerveren a zerg a divat, de van létjogosultsága kisebb csapatok igen jó kis kalandozásainak is. Igaz ez szerver függő! Van olyan szerver ahol az open raidek a divatosak és egy commander-hez beállhat bárki, de van olyan is ahol szigorú guild eventek vannak és vagy tag-elsz vagy elzavarnak.

    Pont hogy az arénás rész ami kezdetben igen népszerű volt, mára uncsi kihalt lett, mert senkinek sem okoz örömet hosszú távon, hogy kontrol pontokat kell foglalni, meg zárt rendszer saját ruhákkal stb....szerencsére ESO-ban nincs külön PVE/PVP cucc.

    Én abban látom a jövőjét a ESO PVP-nek, ha a guildek hajlandóak lesznek egymással kommunikálni TS-en online és a feladatokat egymásközt fel tudnák osztani.
    Persze ez egy új rendszer és még korántsem kiforrott, de igen jó alapokon nyugszik. Nem lehet tudni, hogy az emberek hajlandóak átlépni a loti-futi zerg szinten és valami szervezettség felé is elindulni. Remélem igen :)