The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#9061
😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

#9060
24 éves "vén" fejjel, én is hiányolom. Kicsit felvidítottam magam egy IE elõrendeléssel, na de akkor is... még 46 nap... 😊

twitch.tv\mnk_official

Count Adyn
#9059
Úgy megszoktam hogy lehet játszani...😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9058
😉 ÉS egy Elf eteti? 8)

Amúgy utálom ezt a játékot. Mert most nincsen és a többi játékkal meg nincs kedvem játszani amivel szoktam! 8)
#9057
#9056
Csak viccelt.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#9055
Most pénteken?
Terawatt
#9054
Egy kis pívípí spoiler alatt. Ettõl a manustól Fungal Grotto insta, meg egyéb gameplay is van.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9053
Kipróbálva:

Items bought
The Elder ScrollsŸ Online: Imperial Edition - PC $64.00
Payment type: PayPal
Savings: -$15.99
Total $64.00

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#9052
Ha már droggfüggõ 😊 Ebonheart kveszt spoiler:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Amikor az Argóniaiak berágnak az elfekre Ebonheartban, mert azok megmérgezik/ték a HIST (fájukat). Aztán amíg segítünk nekik meggyógyítani a fát és összeszedjük az alapanyagot a gyógyírhoz, ezek elkapnak egy drogos idióta dunmert, aki bódult állapotban nyalogatta a fájukat 😊 (persze, felbujtották rá, de hát egy drogost könnyû rávenni a dolgokra) Szegény nyomorult meg nem érti, hogy most mi történik, és miért akarják hirtelen meglincselni az Argóniaiak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Terawatt
#9051
Kész witcher lesz belõle. Drogfüggõ gyík. <#idiota> Elég jónak tûnik, fõleg ha tovább heggeszted a Siphoning ágat hozzá.

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

#9050
A klánban kicsit theorycraftoltunk egy alkimista argonian nightblade-rõl, nem tudom jól látjuk-e. Valami brutálisan tudja nyelni a gyógy-, kissé kevésbé a magicka italokat.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Siphoning passive, Catalyst: +X% potion effectiveness
Racial passive, Amphibious: +X% potion effectiveness
Racial passive, Quick to Mend: increase healing recieved by X%
Alchemy passive, Medicinal Use: potion resulting effects last X% longer

#9049
Találtam egy 20% -osat, ha valakit érdekel:

3MCRLE-CG7AF1-G7T08U

twitch.tv\mnk_official

#9048
az elsõ nem mûködik már 1-2 napja, gondolom levették.

twitch.tv\mnk_official

TVelvet
#9047
nekem mindig azt írja, hogy unable to add voucher. US vpn-en keresztül vagyok.
j0nNyKa
#9046
itt nézelõdj mester, ahogy látom a YOGCST-BESTYT-EVERRR mûködik most (?!) általánosan, illetve TESO-ra kifejezetten ez: E0VXS0-T1IEIV-CZHSPO

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

BoneDragon
#9045
51 nap múlva. <#hehe>

TVelvet
#9044
hülye kérdés, nincs valakinek couponja gmg-hez? 25% azért elég jó discount. 😊

köszi!
#9043
3-4 het kb. 😊
#9042
Péntek 18:00 - Kedd 5:59, vagy picit elõbb, vagy kicsit tovább, vagy egyik sem! <#vigyor2>

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9041
Mikor lesz a következõ béta? <#smile>

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

j0nNyKa
#9040
nem is nézem meg 😛
majd szépen magamnak megoldom én a tájra csodálkozást release után, de köszi azér 😊

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9039
nem, azt hittem, hogy lehet vele húzni. de nem lehet. belelõnek egyet, és addig próbálnak nem meghalni, amíg a pet betauntolja a mobot. mivel a pet melee, ezért van ennek némi hátránya, 1-2 erõsebb caster mob csúnya sallereket oszt ki, amíg te arra vársz, hogy odaérjen a pet. mondjuk azt a pár pontot megéri, fõleg ha tényleg annyi van, amennyit sejtünk.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

Terawatt
#9038
Ennél a figuránál 50+ percnyi videót találtok. j0nNyKa, szép táj veszély! <#wink>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram

j0nNyKa
#9037
bizonyos szitukban k** erõs is, pl. a mage guildes tudjukmelyik ellenfelet a végtelenségig lehet sorc-kal kite-olni, 2 tõrös nightblade azér igencsak ráizzadt még a múltkor

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#9036
ugyan én csak egy alacsonyabb szintig jutottam el vele (utolsó kari volt amit kezdtem, tegnap éjjel... 😄) de CC + kite + iszonyatokat lõ... :p

twitch.tv\mnk_official

#9035
vagy.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9034
aham. már azt hittem, valamit nem vettem észre.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9033
"ez esetben érdekelne, hogy húztok vele. 😊"

gondolom azt kérdezte, sorcival hogy lehet áthasítani a népen, vagy?

twitch.tv\mnk_official

PiszkosFred
#9032

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9031
A pet tauntol.
#9030
taunt? sorcinál? mivel?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9029
Basic attack, bechargeol, tauntol, nagyjabol ennyi.

#9028
ez esetben érdekelne, hogy húztok vele. 😊

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

PiszkosFred
#9027
Olyan mint Lydia, saját életet él 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#9026
nincs konkrét irányításod a pet felett sajna. mondjuk eddigi TES játékokban sem rémlik, hogy lett volna a summolt bármi felett

twitch.tv\mnk_official

#9025
petet el tudod küldeni támadni?

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

#9024
Felmerült bennem egy olyan kérdés, hogy mi van akkor ha ketten veszünk imperialt ergo mind a ketten kapunk ring of Mara-t. ha egymásra használjuk akkor vajon stackelõdik? 😄

twitch.tv\mnk_official

#9023
Linkelni nem tudom sajna a buildet amit pár óra alatt elképzeltem, de valahogy így néz ki:
1. Weakness to Elements
2. Mage's Fury
3. Storm Calling
4. Crystal shard
5. Lightning Splash
+Overload Ulti

twitch.tv\mnk_official

j0nNyKa
#9022
mostani peccsben lett okosítva, ha legalább olyan jól dolgozik, mint eddig, akkor simán megéri az az 1 skillslot (úgyse lesz manád zongorázni)

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Count Adyn
#9021
Mage's Fury vel kombinálva meg fõleg😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

Count Adyn
#9020
Viszont a Daedric curse nekem nagyon bejött arról az ágról😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9019
Lévén ugye kinn kell lenniük az AB-on, így még azt az egyet is kicsit... hát sajnálom olykor. Lehet fejlõdésrequestezésre beüzemelem a drágát, de instákban inkább kihagyom õt.

twitch.tv\mnk_official

#9018
Koszonet!

#9017
Elozo betaban en duplapettel jatszottam, szolozasra nagyon kenyelmes, dungeonbe viszont nem vinnem a melee petet, mer nem tul okos, de annal batrabb szegeny, tokeletes ninjapuller.

PiszkosFred
#9016
"Amennyiben jol tudom, 2 craft agat lehet maxolni"

Legutolsó interjúkban már eltörölték ezt, ha akarod, akkor lehetsz ezermester, több szakmával - mindez a több képesség kárára.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

yesname
#9015
200

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Count Adyn
#9014
Azt lehet tudni hogy hány skill pontból lehet majd gazdálkodni a végén?

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#9013
tapasztalatok a summoner ággal? több helyen is olvastam, hogy hát nem az igazi az a pet... gondoltam rá, hogy kirakom, hisz mindig jól jön egy kis + sebzés, kiváltképp ha épp egy kis solozásra kerül a sor, de ha több kárt tesz mint hasznot, nem tudom megéri-e

twitch.tv\mnk_official

#9012
Nem olvastam vissza, szoval bocs ha *vótmá*, de keresztkerdes:

Amennyiben jol tudom, 2 craft agat lehet maxolni, viszont a problemam a kovetkezo: terveim szerint aranyban furdozes aka Dagobert bacsi erdekeben szeretnem betorni az altalam nem 2nek kivalasztott craft-aghoz tartozo zold,kek,stb qualityju itemeket is, amitol ugye fejlodik az a craft ag is skillugyileg. Ez vajon nemfog bezavarni a kivalasztott 2 maxolasaba?