Company of Heroes 2


  • kasa85
    #933
    Köszi mindkettőtöknek a segítséget jelenleg a csúnya verzió van fent szóval lehet törés hiba.
    Nem fut semmi a háttérben elég erős gép ciklusonként jön az akadás pontosan nem számoltam kb 1 percenként halál pontosan ami furcsa.
    Lehet Nvidia frissítés lesz a gond bár tartok a friss beta kiadásoktól,mert pont ezek miatt ami 320.00 feletti driverek miatt lett Windows install az egyéb bugok miatt.
    Ezért egy stabil drivert keresetem ami a GTX670 esetében a 314.22 volt.
    A kép megáll a hang beragad mintha ki fagyott volna a game,és 5 másodpercig semmire sem reagál utána folytatja tovább a játék a futtatást.
    Ha valakinek van még ötlete meg köszönném.
    Amúgy egy ki pucolt fel tuningolt Windows 7 ultimte x64 van a minnél gyorsabb futtatásért az msconfigban minden felesleges erőforrást zabáló alkalmazást letiltottam.
    A játék Company.of.Heroes.2-RELOADED hozzá telepítettem a Company.of.Heroes.2.Update.v3.0.0.9704.Incl.DLC-RELOADED.Mielőtt meg vettem volna le szerettem volna tesztelni,hogy meg éri e az árát az előző részek mind megvannak,és szerettem is.
    Segítségeteket mély tisztelettel előre is köszönöm.