• bosco05 #174
    Egyébként az világos, hogy a hangnemem és a stílusom nem volt megfelelő, de azért elnézést is kértem pár sorral feljebb, de ahogy ott is írtam, ez már egyszerűen tarthatatlan ami ebben az országban zajlik és ha azt hiszitek, hogy én ellenetek vagyok, na az a legnagyobb baj. Álljak be a sorba én is és bólogassak mint kutya a zsiguliban? Azzal nem leszünk előrébb sajnos. Ez már nagyon régóta bennem volt és most pattant el a cérna, ez van. Lehet emiatt butának tartani, nácizni, amit akartok, de kívánom nektek, hogy soha semmi hatását ne érezzétek azoknak a dolgoknak amiket kifejtettem... Ne legyenek anyagi gondjaitok, éppúgy a gyermekeiteknek se, történjen egy méretes csoda, mert ehhez sajnos az kell. Aki most 40 éves, már annak nem lesz nyugdíja :) Haláláig dolgozhat, de meg is lehet fordítani a dolgot, mert befejezi a munkát és éhen hal... Ez jusson eszetekbe amikor náciztok :S Ha majd 65 évesen keresgélitek az okokat, hogy állam bácsi miért tárja szét a karját, mikor a nyugdíjatokat várjátok, az már rég késő lesz :) Na de tényleg nem akarok senkit lázítani, de had legyen már nekem is egy véleményem, anélkül, hogy náci legyek, meg kurucbérenc, mert ezek pont nem igazak rám :)