Space Station 13
  • Aquir
    #309
    Régen voltam geneticist ezért megint átolvastam, és most a következő körben próbálgattam milyen változtatások eredményeznek jobb képességeket. közben hoztak több halottat, sok teendő volt, ezért nem is nagyon vettem észre hogy a játék közepén kaptam küldetést és hogy traitor lettem. A játék későbbi felében megint felfedeztem ezt (mivel addig el voltam temetve a munkában), a note aszondja a reactive teleport armort kellene ellopni. Elnéztem az RD fele, de be volt csukva a cabinet. Ott tétlenkedtem, ő meg roboticsból előjött, a saját szekrényéből (amit nyitva hagyott) kivett valamit és távozott. Hohó, mondom elmegyek a cargo officeba, látom nem nagyon van ott mozgás, és ment a conveyor belt is. Előtte több próbálkozás eredményeként volt már telekinesisem és cold resistancem, szóval mivel a szalag már továbbította a cuccokat, visszaszaladtam, és a képességgel a falon át belehúztam az armort a szemetesbe :)) Ellenőrzésként elmentem a cargo tech előtt még egyszer, ahol már jóformán senki sem volt a kör vége felé, a disposal accessben már csak fel kellett szednem a cuccot, oszt hátradőlhettem. Továbbra is próbálgattam a képességeket, húzgáltam mások elől dolgokat meg kimentem az űrbe ruha nélkül. Igazából mázlim volt de nagyon viccesre sikeredett a küldetés, sok embernek is segítettem, és egy traitor cuccot sem vettem :)