• ozimak
    #1887
    Már nem is igazán a grafikával van bajom... én imádtam az MW-t és az MW2-t. De most már az egész úgy ahogy van kezd unalmas lenni. Mikor az első lövést leadtam az MW3-ban meg itt a BO2-ben már éreztem,hogy ugyanaz mint eddig. Ezt egész egyszerűen rögtön érzi az ember ha nem most kezdte a COD-ot. De még ezzel sem lenne baj,még ezzel is ki tudnék egyezni ha tesznek bele új dolgokat és az ember tud egy kicsit COD-ozni és nem kell ugyanazt a játékot játszania. Ha nem kúrnák el állandóan az IWNet-et(vagy amin épp fut a játék multija). Lagg,képkésés,"hit detection",netcode... mindig szar volt ha a steamen az eredetivel játszottam. Itt a BO2-ben ez felsőfokon van meg. Egyik partiban mindenkit kinyírok,másikban ugyanazok ellen 0.5k/d-val zárok. Csak sajnos nincs már AlterIWnet,hogy ezt rendbe tegye... fosarch meg nem veszi ki a lag compensation-t és nem csinál igazi dedi szerókat ahol nincs lag(g)...
    Mindenki saját maga dönti el,mindenki máshogy fogja fel pszichésen is,mert ha eleve annyira várod ,hogy már előre eldöntöd,hogy mással nem is játszol, akkor természetesen úgyis tetszeni fog.
    Élő példa rá a bátyám,aki színtiszta COD fan. Már ő is szidja,de ugyanakkor játszik vele(csak COD-al) és látom a struccpolitikáját :) Gyerekek,azért ennyi év után,aki még mindig nem veszi észre,hogy gyakorlatilag az MW2 óta(BO-on kívül) ugyanaz a játék lényegében, az igenis struccpolitikás CODfan... ezt bratyónak is megmondtam... be is látta... nem harcolok már vele sem,belefáradtam :) Senkinek nem akarom megváltoztatni a hozzáállását(nem is lehet). Csak az a baj,hogy amíg ennyire kajáljuk ezt a fost addig ne várjunk csodát... örülnek,hogy nem kell nekik több pénzt beleölni, így is leszakítják azt a temérdek lóvét. Akkor meg minek változtassanak? Egyértelmű az Activision hozzáállása az árakból is... elég ha valaki mondjuk felmegy a cdgalaxis oldalára és rákukkant az árakra. A COD-ok valamiért olyan furcsán "jól tartják az árukat". Undorító...