2118






  • Empty
    #1918
    Mit kell csinálni mikor rámdől a lovam és közeledik a tank? Én nyomkodtam mindent de failed egyfolytában!
  • will hurt
    #1917
    volt már,talán lesz is
  • wollnerd #1916
    Sziasztok!
    A BO2-ben szokott lenni a double xp weekend mint a MW3-ban??
    Szeretnék egy kicsit gyorsabban fejlődni.
  • exoterm
    #1915
    iD Tech 3 Engine (1999)
  • robotnyk
    #1914
    azért ilyen, mert a konzolok, és a belépő-közepes pck sem bírják a 60 fpst komolyabb grafikával, amihez a CoD annyira ragaszkodik. ennyi.
  • exoterm
    #1913
    http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine
    gugli első találata
  • ozimak
    #1912
    Másnak is hülyült már meg a játék? Rég nem játszottam vele,de tegnap előtt megjött a kedvem,hogy játsszak egy kicsit. Fel is mentem,de már akkor nem stimmelt valami. Az irányítás olyan volt mintha késne Ahogy húztam az egeret az asztalon,rá kb. negyed/fél másodperccel követte a játékban a fegyver,olyan volt mintha grafikai lag lenne. Be volt lassulva az egész. Kb. negyed órás szenvedés és próbálkozás/állítgatás után észrevettem,hogy a beállításokban be volt kapcsolva a "sync every frame"(amit mellesleg sosem szoktam bekapcsolni). Ezt kikapcsolva meg is szűnt az "egérkésési" probléma. Ezalatt kb. 3 meccsen próbáltam ki,hogy sikerült-e. A negyedikben mikor már kikapcsoltam a "sync every frame"-et és sikerült értelmesen játszanom,egyszer csak szembetalálkozok egy ellenséggel(milyen meglepő:),nyomom a bal egérgombot mint a hülye... de semmi... nem lőttem... Gondoltam magamban:"Ezt már nem hiszem el,itt valami gáz van". Bemegyek megint a beállításokba,controls,és láss csodát: a lövés be volt állítva a "6"-os gombra... a 6-osra... Mivaaa??? Hozzá sem nyúltam a controls-hoz Mindegy visszaállítottam, és játszottam bratyóval jó pár meccset,egész jól is ment. Volt is egy meccs amin 4000 pont felett teljesítettem,mondom akkor itt az ideje,hogy kipróbáljam ezt a "bookmark film" funkciót,mert később még lehet,hogy felhasználom ezt a meccset videókészítésre.
    Most az előbb elindítottam a játékot,mondván akkor megnézem azt a meccset. Igen ám,de a theatre-ben összesen csak 3 meccs van,az is pont az a 3 amiben próbálgattam az irányítást. Az első kettőben 1 ölés 1 halál a harmadikban 3 ölés 3 halál. És ennyi... Nincs egy szál videó,sem a "bookmarked films"-nél,sem a "recent victories"-nál,és a "recent games"-nél meg csak az a bizonyos 3 amiben csak próbálkoztam.
    Mindennek a tetejébe,most az előbb amikor próbálgattam a "helyi fájlok épségének ellenőrzése"-t,többször is újraindítottam a gamet,de valami eszméletlen lassan áll le. Van olyan,hogy 20-30mp mire leáll. Addig csak az utolsó kép van "odafagyva" a monitorra(Are you sure you want to quit?Yes-No). Sőt legutoljára már kb. 30-40mp múlva le sem akart állni,feladatkezelővel kellett leállítani mert nem válaszolt.
    Szóval valami nagyon nem gyere be ezzel a játékkal... Most azon gondolkozom,hogy újrahúzom a játékot hátha... de gyanús,hogy a játék végül is működik,csak ilyeneket produkál.
  • sasafr
    #1911
    Hát úgy nagyjából eddig tartott ez a játék. A csalók száma hatványozottan szaporodik. Valószínűleg nem felejtettem el játszani, de pl tegnap nagyon sok szerveren a 75-ös meccsen nem értem el 10 killt. És 75-25, 75-30-as eredmények születtek. És nagyon köszönöm a Treyarchnak, hogy úgy látja, hogy én tisztességes játékos vagyok és biztosít a banhammer működéséről, de ha csak ennyi akkor elég szomorú ez!
  • soo277
    #1910
    nm
  • sasafr
    #1909
    Lehet, hogy jó volt az ötlet, mert javított. Köszi!
  • soo277
    #1908
    Steam ba probáld ki
    ellenöriztesd a cod 9 file it!
  • sasafr
    #1907
    Nem tudom, idáig 90 óra játék alatt nem volt ilyen problémám és tegnap hirtelen lett. Viszont tegnap frissített a windows, lehet attól akad össze valami.
  • soo277
    #1906
    Ez egyedi hiba!de azért volt már nekem is más játékoknál!
  • sasafr
    #1905
    Valaki tapasztalt-e már olyan jelenséget, hogy multizás közben lefagy a játék, majd fekete képernyő. Feladatkezelőben "nem válaszol" üzenet. Ma már négyszer volt ilyen hibám.
  • will hurt
    #1904
    ha az elsőt választod,minden megmarad,de persze,ha elérhetővé válik(pl fal 22-es szint,de a kiegészítők megmaradnak amit addig elértél)
    +egy extra tokent kapsz amiért"bármit" unlockolhatsz (a 4.leveltől,class beállítás innen lehetséges)

    attól függ,hogy mit választasz prestige lépésnél

    a másik kettő:+1 class hely;mindent nulláz
  • fawcet
    #1903
    Esetleg olyanokkal dob össze.
  • sasafr
    #1902
    Azt lehet tudni, hogy a szerverek 80% miért laggol játszhatatlanul? Nem hinném, hogy a hiba az én rendszeremben lenne.
  • sasafr
    #1901
    Ez érdekes, mert nekem újra kellett mindent nyitnom. Na akkor ez most hogy van?
  • soo277
    #1900
    Itt megmarad minden!! hálistenek!XD
  • roli33
    #1899
    Sziasztok! A Black Ops 2-ben is van ez a prestige mode. Nos, ha átlépek megint 1-es szintre (ugye új lesz az emblémám), akkor megmaradnak az eddig unlockolt fegyverek és scorestreaks-ek? Csak mert olvastam, hogy a korábbi részeknél megint unlockolni kellett ilyenkor mindent, amíg újra el nem érted az 55-ös szintet. Magyarán a 0-ról indultál ismét. A BO2-nél is így van? Előre is köszi!:)
  • Lacee86
    #1898
    Nincs még meg a BO2. Csak infót gyűjtök róla, h esetleg idővel megveszem. Jelenleg a MW3-mal tolom, azt vettem meg magamnak karácsonyra.
  • Fpocok
    #1897
    Jah, ez nagyon jó benne.
  • ozimak
    #1896
    Próbáltad már?
  • DarkSector
    #1895
    én pár fegyverrel lőttem, de nemm ilyenekkel, hogy ak47 meg ilyenek, a viselkedés ok hogy valós az szupi meg minden de játékban lehet hogy nem éppen mindig az a jó ha valami tök valós, ezt több játékban tapasztalhattuk.
  • Lacee86
    #1894
    Nyilván én sem tudom, h milyenek a fegyverek valójában, meg azt sem, h mennyire valósághű a viselkedése, de az nekem is tetszik a Cod-ban, h érezhetően finom különbségek vannak az egyes fegyverek viselkedése közt: pl. nagyobb hatótáv, nagyobb sebzés, nagyobb pontosság, ellenben lassan lehet vele futni stb. Meg a Cod multi rendszere nagyon jó és változatos. Van motiváció (újabb és újabb fegyverek, képességek elérése, fegyverkiegészítők stb.) h újra és újra játssz vele. Valahogy én azt hiányolom, h vmi alapján a kb. hasonló erősségű játékosokat tegye egy játékba. (Nem a szintekre gondolom, hanem pl. Kill/Death arányt nézhetne vagy ilyesmi.)
  • DarkSector
    #1893
    Nem, mert nem akartak kockáztatni, nekem nagyon megfelel az irányítás, meg minden, ha megnézed akció közben egyébb játékoknál, tök más érzés ölni meg használni a fegyókat, nem tudom melyik mű és melyik valósabb csak azt hogy a cod-ban sokkal élvezetesebb. számomra legalábbis.

    pl a Rainbow Six Vegas-ban otromba fegyók vannak és kitakarják a fél képernyőt.
    BC2-ben is.

    BF3-ban már javult a helyzet, de néhány fegyó még gáz.
  • Lacee86
    #1892
    Elég durván néz ki a 2 kép egymás mellett. :D Sokat fejlődött a grafika na, ez nyilvánvaló, de valahogy nem olyan ütemben, mint az elvárható lenne.
  • Fpocok
    #1891
    wtf?
  • DarkSector
    #1890
    Mondjuk én a Tomb Raider-el voltam így, csak ott szarabb a helyzet, mert ott multi sincs szóval nincsen mire fogni a dolgot.
    Egészen mostanáig.
  • DarkSector
    #1889
    Ez biztos?



  • Fpocok
    #1888
    Nem az a baj, hogy így néz ki, hanem az, hogy már 5 éve így néz ki.
  • ozimak
    #1887
    Már nem is igazán a grafikával van bajom... én imádtam az MW-t és az MW2-t. De most már az egész úgy ahogy van kezd unalmas lenni. Mikor az első lövést leadtam az MW3-ban meg itt a BO2-ben már éreztem,hogy ugyanaz mint eddig. Ezt egész egyszerűen rögtön érzi az ember ha nem most kezdte a COD-ot. De még ezzel sem lenne baj,még ezzel is ki tudnék egyezni ha tesznek bele új dolgokat és az ember tud egy kicsit COD-ozni és nem kell ugyanazt a játékot játszania. Ha nem kúrnák el állandóan az IWNet-et(vagy amin épp fut a játék multija). Lagg,képkésés,"hit detection",netcode... mindig szar volt ha a steamen az eredetivel játszottam. Itt a BO2-ben ez felsőfokon van meg. Egyik partiban mindenkit kinyírok,másikban ugyanazok ellen 0.5k/d-val zárok. Csak sajnos nincs már AlterIWnet,hogy ezt rendbe tegye... fosarch meg nem veszi ki a lag compensation-t és nem csinál igazi dedi szerókat ahol nincs lag(g)...
    Mindenki saját maga dönti el,mindenki máshogy fogja fel pszichésen is,mert ha eleve annyira várod ,hogy már előre eldöntöd,hogy mással nem is játszol, akkor természetesen úgyis tetszeni fog.
    Élő példa rá a bátyám,aki színtiszta COD fan. Már ő is szidja,de ugyanakkor játszik vele(csak COD-al) és látom a struccpolitikáját :) Gyerekek,azért ennyi év után,aki még mindig nem veszi észre,hogy gyakorlatilag az MW2 óta(BO-on kívül) ugyanaz a játék lényegében, az igenis struccpolitikás CODfan... ezt bratyónak is megmondtam... be is látta... nem harcolok már vele sem,belefáradtam :) Senkinek nem akarom megváltoztatni a hozzáállását(nem is lehet). Csak az a baj,hogy amíg ennyire kajáljuk ezt a fost addig ne várjunk csodát... örülnek,hogy nem kell nekik több pénzt beleölni, így is leszakítják azt a temérdek lóvét. Akkor meg minek változtassanak? Egyértelmű az Activision hozzáállása az árakból is... elég ha valaki mondjuk felmegy a cdgalaxis oldalára és rákukkant az árakra. A COD-ok valamiért olyan furcsán "jól tartják az árukat". Undorító...
  • DarkSector
    #1886
    BF3 azért vitatkoznék hogy low-on szebb-e, de mindegy, a kezelhetősége is olyan...játsz mindkét játékkal, és meglátod mennyivel másabb az irányitás. :P
  • Lacee86
    #1885
    Valóban. Pl. a Battlefield 3 komoly gépet igényel még low bellítások mellett is. Hozzá kell tenni, h még így is szebb, mint a Cod maxon. :D De hát a Cod ettől még szerethető, hozzám pl. közelebb áll, mint a Battlefield.
  • DarkSector
    #1884
    Hát igen csak a motornak vannak csúnya hátulütői, amit nem tudsz megoldani egy options menüvel.
  • Lacee86
    #1883
    Ez is kezelhető. Nem véletlenül lehet pl. csak a multinak külön beállítani a grafikáját. Multihoz egyszerűen lejjebb venni a beállításokat, akinek nem elég az FPS, és kész. :)
  • DarkSector
    #1882
    Az alkalmi meg warezos emberek sirnak hogy nem elég szép a single, persze értem őket, szarnak bele.
    De aki megveszi kb 10 ora multi után lefossa hogy a célpont akit meg kell ölnie 2000 vagy 8000 poligon vagy pixel, mivel a látványt háttérbe fogja szorítani és a játék lesz a fontos.

    ha nem így lenne nem lennének csalók sem például.
  • Fpocok
    #1881
    Kifogás.
  • DarkSector
    #1880
    Valamint már 200x volt írva hogy a motornak az a lényege hogy faszán kis gépekkel is sok fps-en fusson, megbaszhatta volna a cod játékosok 60%-a ha benyomnak egy durva motort, és 20 fps-el lövöldözgetnek, ez nem az a téma, max úgy tudnám elképzelni hogy a single-hez egy inkább szép motor, és a multihoz visszafogottabbat, amiben a sebesség és a kezelhetőség a fontos, én legalábbis ezért játszok cod multit.
  • DarkSector
    #1879
    Persze mert 2 generáció van köztük.