• steweee
    #6603
    köszönöm a válaszokat, közben nézegettem a magyar nyelvű végigjátszásvideót, mert megtalálatm, illetve a dark soulsos oldalakat.

    20-as a karakterem, elég sokat farmonltam undibundiburgban. vmi paladinféleséget szeretnék kihozni belőle. elég sokat kell taktikázni, de iszonyatosan élvezem. nincs az hogy csak mész oszt gyaksz, meg hogy a szintednek megfelelő ellenfelek.... :)

    hosszú távra szólnának a kérdéseim, miket érdemes fejleszteni. nem akarok elakadni. és csak 1x fogom végigjátszani, remélem lesz ennyi időm rá. több aspektusából is ki szeretném próbálni. a nehrimben csináltam úgy, hogy harcosként kezdek, ütömvágom stílusban, majd amikor elég jó felszerelése lett, átment tolvajba egy ideig, aztán kezdő mágusként avandzsáltam, és kezdődött a körforgás elölről.

    a miracle varázslatok kellenek, namármost a seek guidance mi a fene és hogy kell hazsnálni ?