• steweee
    #10124
    amiket használok :

    zweihander +5 RAW
    bastard sword +4 vagy +5 chaos, bár nem igazán látom mi a különbség a sima fire + és a chaos között azon kívül, hogy a chaos fegyver fizikai sebzése kisebb és nagyobb a tűzsebzése
    lightning spear +4
    drake sword +5
    astora straight sword +5
    claymore holy +9 v +10
    meg még pár kisebb
    a lándzsa nagyon jószolgálatot tett a játék elején depth-ben, raw +3, és már nem is kell több rá sose mert ugye ott a lightning spear
    ja ki ne felejtsem az egyik kedvencemet,
    halberd +10, de már ez se kell mert megvan a crystal halberd +3, ami alapból is erősebb volt
    egy szúrás az elején még félelmetes stone giant is
    amúgy bebújok minden helyre, minden világító fehér vackot felkutatok pl. hollow tree stb., jópofa ezzel tötyörészni hogy hogyan lehet odajutni
    iszonyat jó játék, az egyik legjobb amivel valaha játszottam, nem véletlenül futott be a széria ennyire - hál istennek


    pedig a kezdés nehéz volt, köszönet Merlin úrnak és Tinman-nek, anno a Dsfixhez és irányításhoz a tanács, illetve a végigjátszás videó

    sajnos anno nem fejlesztettem a zweihanderhez az erőt, és a claymorral elakadtam a hall of giantsban. de már ezek is töltelék kategória, kivéve néhány meglepetést amikor lerúg a mélybe, azon meg jót lehet nevetni :)