10203
  • sirdond
    #10161
    nem is volt szó másról
  • Gabe18
    #10160

    Két kép a Remastered-ből...

    Természetesen szó sincs DS3 motorról, meg egyéb csodákról. Ez kb annyi lesz hogy ráerőltetik a 4K felbontást meg a 60 fps-t az arra képes konzolok aztán szia. Max azért jó hogy akinek ilyen konzolja van, és még nem játszott vele (vagy pont azért mert anno játszott) az is megvehesse magának az első részt.
  • steweee
    #10159
  • Rony94
    #10158
    Nem. Ez a lényege. Viszonylag nagyot sebez, de nem lehet javítani. A Raw fegyverek a játék elején elég erősek, de +5-nél tovább nem lehet fejleszteni őket, tehát a játék közepénél már kifejezetten gyenge. Személyes véleményem szerint ez a kettő teljesen felesleges. A többivel érdemes foglalkozni.
  • steweee
    #10157
    a kristály fegyvereket nem lehet javítani ?
  • steweee
    #10156
    megelőztél :)

    https://sg.hu/cikkek/jatek/129134/majusban-jon-a-dark-souls-remastered

  • sirdond
    #10155
    Dark Souls Remastered

    oh yeah
  • Maala
    #10154
    Nekem ma igy van az emukkal.

    Az egyetlen különbség, hogy nem instant ugyanazt kapod... De ugye PS3 játékokról van szó, ott ugyanaz az élmény.

    Nem "anno", hanem most.
  • Gabe18
    #10153
    Hát nekem nem volt egy konzol "életérzés" mikor a PS2-es emuhoz a biost kutattam, próbálgattam beállítani, és mikor végre az a szerencsétlen Shadow the Colossus eljutott addig hogy nem fagyott meg a PS logonál a betöltéskor, akkor a főhőssel nekiindultam a lovon a pusztának és az első 20 másodperc után kb. egy focimeccs helyzetének szuperlassítását érte el a sebesség, amivel szeltem át a tájat...

    Nekem a konzol game az tv, fotel, berakom, elindul, úgy ahogy azt a készítője kitalálta és jónak gondolta. (tudom hogy ma már ez se így van a mai konzolokon, de a lényeg talán érthető)
  • MerlinW
    #10152
    Ó dehogynem. Sok Nintendo, PS2, stb emu-s játék mindenféle PC-s input, grafikai, egyéb teknóval még jobb is, mint az eredeti. Az utóbbi időben pl. az új Switch-es Zelda-val játszom PC-n és teljesen smooth a dolog, tök jó.
  • Myselor
    #10151
    szerintem nincs igazad.mai napig visszaadja a hatalmas játék élményt nekem a ps1-2 emulátoros játékok.:))
  • Maala
    #10150
    Miért is nem?
  • Gabe18
    #10149
    Ezek az emulátoros vackok meg sem közelítik az "eredeti" élményt amikor egy konzollal játszol. Használtan pedig már nagyon olcsón be lehet szerezni régebbi gépeket, és tuti lesz rá minimum 4-5 játék ami miatt megéri megvenni.
  • Rony94
    #10148
    Nem éri meg megvenni???? Rengeteg játék van rá ami engem speciel érdekel. Emiatt 1-2 hónap múlva venni is fogok egy PS3-at.
  • MerlinW
    #10147
    Bármelyik játékboltban kapsz PS3-at, 30-40ezres áron. Tehát 100 ezer Ft-al olcsóbban, mint a PS4. Exlu címek meg bőven vannak rá amiért megéri megvenni, ha nem játszottál velük.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.07.24. 18:44:57
  • JonasSandor
    #10146
    Az hogy ps3 már nincsen nagyon régi konzol és lehessen pc-n is nyomni az összes játékot. Még ha valahol kapható ps3 már nem éri meg megvenni.
  • El Gigante
    #10145
    Nem tudom mekkora munka megcsinálni, hogy működik ez az egész, hogy elinduljon pc-n, de feltételezem hogy kevesebb energiabefektetés munkával megkeresni a konzolra valót! Persze ha az elismerés hiányzik, az más tészta. Ezen felül nem vágom mi értelme az egésznek:D
  • Seth
    #10144
    Nem előzmény
  • JonasSandor
    #10143
    Az előzménye játszható pc-n a demon souls, akinek van i7 6700K 16 giga ram és gtx 1080-ja.
  • El Gigante
    #10142
    Nyugodtan add neki a felesleget, nincsen trükk, de majd lesz szerepe a kígyónak!
  • akyyy
    #10141
    Ott járo,k mikor meg jeletn ez a horkoló kigyó, és lehet etetni. van valami későbbi trükk, amivel több lelket tud adni? Vagy nyugodtan el "adhatom" a sok nálam lévő szart?
  • croatianus
    #10140
    Ottan nincsenek patkányok. A híd közepén lemész a lépcsőn, és ott belerúgsz a létrába. Onnantól a lenti tábortűztől fel tudsz egyből jönni.
  • akyyy
    #10139
    igen, ott van, de akkor jönnek a patkányok. majd most a sárkányt próbálom valahogy kikerülni, hátha sikerül.
  • El Gigante
    #10138
    a híd alatt asszem van bonfire
  • Gabe18
    #10137
    Azt a rácsot a 5:48-nál jobb oldalt látható karral tudod kinyitni. De oda meg csak a sárkánnyal szemből tudsz elsőre bejutni a hídon át. Úgyhogy vagy megölöd (játék elején elég problémás...) , vagy kiügyeskeded hogy el tudj szaladni alatta/mellette hogy bejuss a bonefire-höz.

    Fenti lovagot a játék elején megint csak nem könnyű kinyírni. A backstab (hátbaszúrás) valóban az egyik jó módja, de nagy tanácsokat nem lehet rá adni. Ismerd ki a támadásait, kerülj mögé, szúrd hátba...
  • akyyy
    #10136
    ebben a videóban mikor a sárkány mögött halad, van egy kapu ami neki nyitva van, nekem meg nincs. pedig lenne ott olyan tűz (bonfire tán), ami jó lenne, mert mindig km-eket kell gyalogolnom mire újra eljutok a sárkányhoz ( na jó, van egy másik tüz közelebb, de a köcsög patkányok mindig megmérgeznek xD)

    meg itt fent a lovagot hogy lehetne könnyen kinyírni? hátba szúrni hogy lehet?
  • steweee
    #10135
    még nincs meg az új gép, majd azon fullosan. addig már nem kezdek bele mert ha elkezdene a mostanin belassulgatni akkor úgyis abbahagyom mint az elődjét...... a mostanin is elfutogatna, csak nem úgy hogy jó is legyen
  • Zozo0122 #10134
    Kb. 1 hónapja kinn van a Nehrim folytatása, az Enderal, épp azt tolom, rohadt jó :)
  • steweee
    #10133
    jól van, adok a pofájukra !

    am tök vicces, hogy úgy 2010-ben, amikor is a Nehrim új volt, edzés után dumcsiztunk a terem előtt a haverokkal (már 30 felett akkor is mindenki) és mondtam hogy na jó, este 10 van, sietnem kell haza, mert még alvás előtt ki kell takarítanom egykét kriptát :) :)

    egy pillanatra nem értették

    hát ez van. anno azt is abbahagytam, mert nem volt elég erős a gépem hozzá, amikor északra elértem vmi nagyvároshoz, már messziről is elkezdett játszhatatlanul belassulni..

    na de majd most a következő szabi alatt odabaszok azoknak a rohadt lícseknek és egyéb förmedvényeknek

    mindig furcsállom, amikor jópár ember odavan az okostelefonért, laptopért. nagy ágyból rádiós egér+bill. nagytévé hangfalszett plusz egy Dark Souls vagy Skyrim vagy hasonlól..... ezt a játékélményt nem lehet überelni
  • MerlinW
    #10132
    A bal oldalival egyelőre ne foglalkozz, a jobb oldali után lesz a bonfire, igyekezz befordulni a sarkon:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.09.29. 21:05:16
  • Gabe18
    #10131
    Ne izgulj, az mindig vissza fog termelődni...
  • MerlinW
    #10130
    Félre ne értsd, a másik két rész is baromi jó, csak hát ez a legjobb :)
  • steweee
    #10129
    kár... :(

    amúgy 84 es szinten is az van, hogy van A.Londo elején olyan, hogy mész fel a nagy lépcsőn, van ott két alabárdos, balra és jobbra egy terasz, rajta azok a szárnyas démonok lándzsákkal. jobbra lehet menni, ott likvidálva a 3 nyomoroncot tovább fel lehet(ne) jutni egy párkányok, de lő ránk nyillal 2 black knight.

    kis ügyességgel fel lehet futni hozzájuk, de egyik jobbra, másik balra és keskeny a perem amin verekedni lehet. egyiket már el tudtam intézni, de akkorra a másik hátbalőtt és lezuhantam...... na jelenleg itt tartok, egyenlőre nincs jobb ötletem hogy kellene végezni velük. ja, és érdekes módon a jobb oldali akit kinyírtam "visszatermelődött"
  • Kandurex
    #10128
    nem, élvezd ki,...
  • steweee
    #10127
    megdöbbentően jó ez a játék ! :)

    anor londo eleje, a nagy falikép.....

    painting world, mintha lett volna hasonló az oblivionban is, na mi volt előbb a tyúk vagy a tojás, dehát teljesen más a két játék

    döbbenet milyen aprólékosan ki van dolgozva, az a brutálisan jó komor komolyzene hozzá..... szerelmes lettem a játékba ! :)

    még akkor is, ha nagyképűen 58.000 soulsal lecapflattam a pincesorra, és a nagyteremben könnyedén levert bonewheel csontik után elkapott kettő a szűk folyosón. na mondom sebaj visszamegyek, másodjára semmi esélyük nem lesz, felveszem a nehézpáncélt a kis tolvajkosztüm helyet.....

    erre az elsőre lealázott porban csúszkáló undead falanx kinyirt egyből..... nem úgy sült az elsőre jól működő tűzfal vagy vmi ilyesmi, és pár megszúrt, aztán meg hiába menekültem hátbadobáltak :) :) :) a hárpiák is valami brutálisan jól ki voltak dolgozva

    iszonyat jó a cucc. a második harmadik rész is ilyen ötletes, vagy csak grafikailag szebb ?
  • MerlinW
    #10126
    A Zwei-t pl a legnagyobb butaság Raw-olni, lévén az egyik legmagasabb STR bónusza van. Sima +15-ön majdnem 600-at üt, két kézzel meg majdnem 700-at. Raw-ként meg max 300-at.
  • Samurai84
    #10125
    Elsőre egy basic maxra húzott reinforced clubb-al vittem végig a DS-t még PS3-on :D Akkorát ütött mint egy ház. Kinek mi fekszik. Aztán beleszerelmesedtem a Black Knight Halberdbe, azzal is nyomtam sokat.

  • steweee
    #10124
    amiket használok :

    zweihander +5 RAW
    bastard sword +4 vagy +5 chaos, bár nem igazán látom mi a különbség a sima fire + és a chaos között azon kívül, hogy a chaos fegyver fizikai sebzése kisebb és nagyobb a tűzsebzése
    lightning spear +4
    drake sword +5
    astora straight sword +5
    claymore holy +9 v +10
    meg még pár kisebb
    a lándzsa nagyon jószolgálatot tett a játék elején depth-ben, raw +3, és már nem is kell több rá sose mert ugye ott a lightning spear
    ja ki ne felejtsem az egyik kedvencemet,
    halberd +10, de már ez se kell mert megvan a crystal halberd +3, ami alapból is erősebb volt
    egy szúrás az elején még félelmetes stone giant is
    amúgy bebújok minden helyre, minden világító fehér vackot felkutatok pl. hollow tree stb., jópofa ezzel tötyörészni hogy hogyan lehet odajutni
    iszonyat jó játék, az egyik legjobb amivel valaha játszottam, nem véletlenül futott be a széria ennyire - hál istennek


    pedig a kezdés nehéz volt, köszönet Merlin úrnak és Tinman-nek, anno a Dsfixhez és irányításhoz a tanács, illetve a végigjátszás videó

    sajnos anno nem fejlesztettem a zweihanderhez az erőt, és a claymorral elakadtam a hall of giantsban. de már ezek is töltelék kategória, kivéve néhány meglepetést amikor lerúg a mélybe, azon meg jót lehet nevetni :)
  • MerlinW
    #10123
    Nem vallott be senki semmit:D Egyszerűen minden fejlesztésnek megvan a maga helye. Egyrészt vannak fegyverek, amelyek eleve gyenge statbónusszal rendelkeznek és raw-al lehet a legtöbbet kihozni belőlük. Magas statbónusszal rendelkező fegyvereket értelemszerűen nem hámozunk meg. Másrészt meg pont amit írtál, a játék elején jól jöhet egy kis plusz dmg. Vannak nagyon jó raw fegyverek, de többnyire PvP cuccok. Ha "bevallottak" volna bármi ilyesmit is gondolod, hogy a következő két részben is megmaradt volna?:) Nincs semmi gond vele, pont úgy működik, ahogy kell.
  • Rony94
    #10122
    A Raw fegyver fejlesztést hagyd a francba, az egyik legrosszabb fejlesztés. Igaz hogy a játék elején viszonylag nagy sebzést kapsz, viszont a játék felénél már kevés lesz. Azt hiszem a fejlesztők is bevallották hogy a Raw-t elcseszték vagy nem fejezték be.