• Piel
    #40
    Érdekes dolog ez a kékhalál, de évek óta nem láttam ilyet Windows alatt. Nem olyan rossz a Windows, mint aminek a fikázók kikiáltják. A Flash önmagában szép dolog, de nem a stabilitásáról híres. Az mindig az adott böngésző bűne ha magával tudja rántani a Flash. Viszont az új 10-es tűzrókámat még soha nem tudta magával rántani, nemhogy a win-t. A 9-est még egyszer-egyszer befordította, de az is csak belassult.
    Üdvözítő dolognak tartom ha a Microsoft foglalkozik a dologgal. Valószínű ezzel csak a Windowst akarják megvédeni, ha dual bootos vagy virtuális gépen futtatott rendszere van az embernek. Nem gondolom, hogy innentől az emberek rohannak Linuxra váltani, de igen nagy dolog, hogy egy általános felhasználású gépet otthonra ingyen ki lehet hozni Linux op. rendszerrel. Ha valaki játszik, biztos nem cserél. Nekem semmi bajom a Linux-al, igaz volt amikor összevesztem vele, mert az integrált intel VGA driver nem igazán jött össze nekik. De az vesse rájuk az első követ akinek nem volt még win alatt driver problémája. A következő informatikai könyvem úgyis Linuxos lesz!