• gforce9
    #36
    Egy hibásan működő driver csudákat tud csinálni. Van amikor egyszerűen nem lehet ellőni, hogy a driver rossz, a hardver rossz, vagy csak az adott konfigurációban nem férnek össze. Külön külön átnézve hibátlan, de együtt mégsem óhajt menni. Szerintem aki sok számítógépet szervizelt már, tudja miről beszélek :)

    Azt gondoltam, hogy a szokásos flash+unicrome vga-ak által generált hibára, amit megold a hardveres gyorsítás lekapcsolása, arra 1 perc kereséssel rájöttél volna, illetve írtad is, hogy ezzel a jelenséggel tisztában vagy. Egyébként sok régi vga kapcsán előjön ez sajnos. Közel sem tökéletesek a driverek a flash sem és persze winxp vagy a win7 sem. Mindazonáltal, a flash+win7+2gb ram önnmagában nem ok a hibára, pláne nem a kékhalálra. Ez nem szükségszerképp egy halálos kombináció :) Valami egyéb árulás van ott. Szerintem a kutya elásva a vga vagy a drivere környékén van valahol. Ha friss driver van fenn, meg lehet próbálkozni egy régebbivel is. Persze látatlanban nehéz ezt ellőni.