• lordsithlord
    #35
    A driver hiba nem indokolná ,hogy a rendszer által használt memóriacím elérhető legyen.
    Valóban, van ilyen hiba, ami driverből adódik, azzal már találkoztam is, de az minden böngésző alatt előjön. Nálam a gépen van vagy 6 különböző webböngésző a gépen, mivel bizonyos esetekben a weblapoknál sajnos böngésző-függő eszközöket használnak és nem mindegyik böngészőben jelennek meg a dolgok, amik nekem kellenének. A lényeg, hogy végig próbáltam mindegyik böngészőt és valóban, akad némi hiba a driverrel, de azt pl. Crome alatt a böngésző vagy a FLASH leállításával oldja meg, IE alatt a FLASH-t zárja le egyből, a többiek szintén a FLASH-t omlasztják össze, hogy védjék a rendszert. Egyedül a FireFox az egyetlen, aminél a rendszer egyszerűen nem tud mit kezdeni és kékhalálba menekül.

    Elismerem, valóban lehet valami a driver és a FLASH között, sőt, valami hibának a FireFox-ban is lennie kell, hogy csak alatta omlik a rendszer, de szerintem egy szimpla programhiba nem fajulhatna el odáig, hogy azt a rendszer ne tudja kezelni és kékhalál következzen be.