• gabo91
    #23
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugye fent hívták telefonon hogy mi történt, ő csak röhögött rajta. Ike kiesik a képből akkor előbb tudja megkaparintani a maradék részt. viszont, azt mondta, hogy "miss silver inkább kellemetlen mint zavaró tényező" (jó ez már fordítás kérdése ugye, eredetileg nem tudom) de ha tényleg a valóságnak megfelelően van fordítva, akkor... Kellemetlen, mert még él, esetleg pofázhat valamit mégiscsak később, de nem zavaró tényező Benre nézve jelenleg. Bár ez nem lényeg...

    Mikor Judihoz bement a nagydarab azt hittem ő Ben embere, :) finoman tudtára adta, hogy nem bántja de kell írnia valamit Bennek. Szerintem valami olyasmi lehetett hogy a meghallgatáson elmondja mit látott akkor és Bent is feldobja. Rendőrök azt hiszik, még mindig hogy tud valamit Judi ugye ezért számítottak rá, hogy meglátogatják Ben emberei (nem Evens végett). A levéllel meggyorsították az eseményeket, illetve még ezt a gyilkossági kísérletet is rá lehet húzni Benre, vagy akár Evens-re is. (mármint a gyilkosság elrendelését) Bár szerintem Ben ellen ez k**va kevés, tehát megint inkább Evens ellen mennek vele, hogy megtörjön.

    Arra most már tényleg kíváncsi lennék, hogy Judi tényleg nem tud semmit, vagy tud csak ennyire nem akar róla beszélni. Még annyit, hogy nagyon nagy görény volt, hogy Ike-ot feldobta, mikor csak őt védte.