• gabo91
    #20
    8. rész után:

    Vége az évadnak, egy szóval úgy jellemezném, hogy RÖVID volt.
    [/spoiler] meglepő dolgok voltak itt. Maria meghalt, várható volt. Isac megszívta, kis kúrva feldobta. Ben igencsak örült ennek, de akkor miért küldte oda az emberét Judihoz? Isac emberei milyen hűségesek voltak, hogy kiálltak mellette. Pl. fényképész a másik szemébe vakuzott, hogy ne tudjon képet csinálni, a rendőrt az ajtó nyitogató elejtette, egy másik hogy egyből intézi az ügyvédet stb.
    Képek... mégiscsak kiderült az eset. Akkor ott gondoltam hogy na ennek itt vége, csaj és gyerek is megdöglik... kiment medencéhez, na mondom kedvenc szereplőmet (aki mellesleg kurvasokatmesztelenkedett) kiszedik, meg még a gyereket is (még ha a kisebbiket, annak örülnék is mert azzal nagyon nem vagyok kibékülve). Erre föl impotens buzi aki arra élvez, hogy más jól megbassza a nőjét... neee....
    és a fa***opó még oda is hívatja hogy a szeme láttára rendezze el.
    Még itt is azt hittem, hogy akkor oké csaj megússza mert jó teste van, de Stevie-t kibelezi. Hát nem tévedtem megint...

    Hát hogy mi lesz köv. évadban...???
    Egy biztos, úgy néz ki hogy Stevie folytatni fogja amit eddig csinált [/spoiler]