• Büdös Bohóc
    #6
    te is szerintem félreértesz engem :D csak érthető módon nincs a cikkben sem megmagyarázva, hogy vajon miből vonták le, hogy külön emberi faj volt a fenti. Ennyi erővel pár más rassz is különbözik annyira tőlünk, mint ez, csak ugye a mostani embereken a dns teszt alapján nincs akkora eltérés, hogy a biológusok a saját normáik szerint külön fajnak nevezzék őket, ellenben most vágod itt megjelentetnek egy cikket egy csontvázról, ami kb ugyanannyira különbözik tőlünk, mint egy japán egy jól termett nordtól és mindenféle DNS teszt nélkül levonják a következtetést... És biztos van rá okuk, de a cikk annyira paplan nyelvezetű, hogy nem értem belőle mi az a faktor, ami indokolja a külön faj elméletet erre a tetemre.

    Na meg pont jónak mondasz ilyet, ugyanúgy realista vagyok és nem valami atomvallásos istenteremtettmindent fajta.

    (és egy kis szarkazmus az előző hsz-emben arra, hogy ha mégis csak a csontozatok alapján lehet különbséget tenni fajok között, akkor értem én, hogy a néger/távolkeletiekre miért nem mondanak ilyet, mert abból csak rasszizmusos felháborodás lenne... de kajak)