glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • molnibalage83
    #2780
    A jugó gépek reális ECM értéke max. 20-30%, de az összes többi régi gépnek 0% kéne. Még a 20% is jóindula, a szovjet MiG-21bisz 20%-a is ökörség.

    Az, hogy nincs SEAD gép az szinte mindegy. Csapatjáték lekezeli, rankedben a legtöbb játékos nem is használ.

    Az RD azért kapta vissza a két hk-t, hogy esetleg játszik így vele valaki. Szegény hülye Eugennek nem esik le, hogy a RD szart sem tud csinálni a levegőben a fostos 29-es és Szu-27SzK-val, mert 50% base ACC az kevés. Ja, és az egyetlen koalíció, aminek nincs ARH-s vadásza, még a YUG vagy FIN nemzetnek is van. Nem koalíc. NEMZETNEK.

    A BD koalícióval sem csináltak szart sem. Az only AIM-120 KF-16 egy fos, az F-15J még mindig vicces rakétafegyverzettel bír, nincs megoldva az AIM-7F/M szétválasztás, 4HE SR IR rakéta standardizáció nincs, stb...

    Az összes sépci fegyver a levegőben, amit a jugó kapott, az mind nyugati eredetiű tudommal.

    Azt viszont nehéz megmagyarázni, hogy mitől van magasabb bas ACC értéke a jugó és finn hk-knak, mint a legkorszerűbb nyugatinak...

    Én eddig meg sem vettem őket és nem tudom, hogy valaha megveszem-e. Pedig eddig az összes DLC-t megvettem Mondjuk a NL deckkel kb. 10 játékot, ha toltam, ki is töröltem már őket és IDF deckkel eddig talán kettőt. Most van több esély arra, hogy tudjak, mert mindenki az új redeket tolja...

    A pubstomping és stacker helyzet megoldásásra sem tesznek semmit. Javasolva lett, hogy teszt időszakra kapcsolják ki a statot. Erre is képtelenek.