2890
glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • molnibalage83
    #2810
    A mivel...? A SARH rakénál a valóságban is lehet manőverezni indítás után, legalábbis az F-15 tudja az F-pole-t az AIM-7M-mel, de a cassegrain antennás orosz gépek nem biztosan.

    A RD-ben olyan szinten nincs kidolgozva, hogy ha indítás után meghal az SARH platfrom akkor asszem talál a rakéta és valaki szerint a HOBS sincs rendesen beállítva. 60 fokig simán képesek rávezetni rakétát.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.01.04. 19:33:31
  • Kacyking
    #2809
    Nos nem vagyok boldog a szuper zászló változtatásokkal. Az, hogy 2db SA-s rakéta van rajta azt jelenti, hogy ülő kacsaként repül egyenes míg be nem csapódik az első rakéta. Aztán megint amikor kilövi a másodikat. Így sokkal többet kell manuálisan irányítgatni és a túlélési esélyei is sokkal rosszabba lettek. Inkább hagyták volna meg 1 rakétával és olcsósították volna le vagy növelték volna meg 1-el a berendelhető darabszámot.
  • molnibalage83
    #2808
    Na véééégre az USA-nak van használható elit gyalogsága... Csaknem 3 évbe telt...
    Vééégre az M1 medium optika van... Hihetetlen...
    Azt viszont magyarázzák már el, hogy a thermal optikás M2 és M2A1-nek mi a faszért van poor optics-ja...

    Az USSR kapott még páncélos buffot (mi a túróért...?), a francia SEM meg két rakétás lett avail és base ACC nerffel.
    A Tornado IDS németeknél végre csak 2xAIM-9, de ennek kurvára smemi értelme, mert még mindig 4HE-es az AIM-9L. Menjenek a jó... . Akkor inkább szedték volna már le...
  • Kacyking
    #2807
    Kijött az új patch.
    Bevált amit megjósoltam és valóban egy csomóan kaptak smoke rakéta tüzérséget és hál isten néhány clusteres gagyit is kicseréltek he/smoke-ra.
    Ezen kívül nagyon sok nagyon király és régóta várt változás is bekerült. Nincs értelme újra leírnom ide mindent nézzétek meg.
  • molnibalage83
    #2806
  • Kacyking
    #2805
    Igazából az egész elég érdekes volt.(mármint az első post-é nem az egész topic-é). CQC atgm fagot shotgun...
  • molnibalage83
    #2804
    Melyik részét...?
  • Kacyking
    #2803
    WG forum

    Találtam egy kis érdekességet. Ajánlom az olvasását.
  • Kacyking
    #2802
    Néhány napja vettem észre, hogy az AMX-10RC-sb szépen fel lett buffolva. Kifejezetten hatékony kis cucc lett. Nincs is annál jobb, mint amikor azzal a cuccal halomra lövöd az ellenséges szállítójárműveket vagy meg flankeled őket.
  • Kacyking
    #2801
    Persze DLC-k nélkül is lehet játszani, de már az ALB kezdete óta játszom és jót tesz a változatosság.
  • phylemon
    #2800
    én egyet sem vettem még. Felesleges, az eddigiekben is vannak jó deckek meg nemzetek. Nekem már az elég lenne ha normális match motor lenne a játékban...
  • molnibalage83
    #2799
    Teljesen új motor és alapok kellenének egy hasonló korszakos játék ellen, mert ez a motor egy rakás területen túl primitív. Főleg ECM terén, de a távolság, mozgó célok és egyéb találati arány számítása is egy vicc lett.

    A valóságban a találati arány egy " fektetett S görbe" alakot követ. Itt meg 2275 méternél a találati arány ágyúknál mágikusan 0-ról akár 80% fölé ugrik. Vicc... Az ALB alacsonyabb base ACC értékei sokkal jobban közelítettek ehhez és az ATGM-eknak ettől valós range előnye volt.
  • Kacyking
    #2798
    Én pl megvettem. A jugók nagyon tetszenek a finnek már kevésbé. De igazán jöhetne már egy új Wargame ahol kicsit újrabalanszolják a dolgokat és az USA meg az USSR igazi szuperhatalom lehet, most kicsit mindkettőnél kilóg a lóláb. No meg jöhetne néhány extra ország meg térkép is.
  • molnibalage83
    #2797
    Ki vette meg a DLC-t? Én nem.
  • Kacyking
    #2796
    Akkor tetszettek amikor néhány hónapig megkapták a BTR sort. Használhatóak voltak és valami újat hoztak a szovjet deckbe. De akkor sokan vinnyogtak, hogy OP és kivették. Szerintem 1 card-ban simán maradhatna benn a 90-es, BTR-ben.
  • molnibalage83
    #2795
    Airborne deckben elég durva lenne akkor, mert a közeledő APC/IFV-ket megennék reggelire még tűzmegnyitás után is. Remekül be lehet velük foglalni városokat. A 10 size + shock mellett a morál is faszán meglenne és egykönnyen semmi nem nyírná ki őket. Regularban viszont nem túl erősek.
  • Kacyking
    #2794
    Én most nézem nálam regulart ír. Bár ha shock lenne sem változtatna sokan. Amíg csak heliben jön elég korlátozottan használható.
  • molnibalage83
    #2793
    Hoppá, most olvasom, hogy a Gronostrelki shock inf lett? Kicsit lesz csak így OP egység...
  • LV 426
    #2792
    Úhh... Köszönöm. Egy darabig eltartott volna mire rájövök. Lehet hogy hamarabb megtanultam volna lengyelül. :)
  • Kacyking
    #2791
    Sidewinder működési elve:

    sidewinder
    Utoljára szerkesztette: Kacyking, 2016.12.05. 17:00:47
  • Kacyking
    #2790
    Steamen belül a játékra jobbklikk tulajdonságok és nyelv
  • molnibalage83
    #2789
    Lövésem sincs, írj az angol fórumra. Ilyen kérdésekre szinte insta válaszol a support.
  • LV 426
    #2788
    Sziasztok!
    Beszereztem a Steam-ról a Red Dragont. Már 2-szer telepítettem fel, de mindkétszer csak lengyel nyelv van. Tud valaki segíteni abban, hogy valami közérthetőbb nyelven (mondjuk angol) jelenjen meg a játék?
    Előre is köszönöm
  • molnibalage83
    #2787
    Az ilyen negyedik legnagyobb sereg és egyéb dumáktól megyke a falnak. A jugó polgárháborúban pontosan látszott a fejlettség. 3. világ beli ország szintjén mozogtak. A csapatlégvédelmük és a legszarabb PACT országnál is szarabb volt. A légierő messze a legkisebb volt és a korai 29-es beszerzést leszámítve sehol nem álltak jól. A saját gyártású gépeik a '60-as évek nyugati színvonalát vagy azt sem képviselték.

    Azzal az erővel, amt a minorok kaptak az USA-nak két card F-22 járna kb...
  • Kacyking
    #2786
    Ami a kína-é-korea dolgot illeti, lehet nincs igazam, mert annyira nem ástam be magam, de nagyon úgy néz ki, hogy az időpont szerencsés mindkét új deck számára. A finnek és jugók is nagyon jól álltak abban az időben katonailag és fejlesztésekkel is. Jugó pl negyedik legnagyobb sereg volt Európában, persze nagyon sok elavult felszereléssel amik amúgy szerepelnek is a játékban (pl.: STG, davaj gitár és még sokan mások), de a játék jellemzőiből adódóan ez nem jön ki. Mivel mindenből elég keveset lehet csak behívni így nem jön annyira ki, hogy Vihorból meg sok egyéb prototípusból tényleg csak annyi volt az egész seregben.
    Visszatérve az RD-re, mert kicsit elkalandoztam de akkoriban eléggé le voltak(utóbbi van) maradva mindketten az új fejlesztések meg még nem értek be. Szerencsétlen időpont.
    Ami engem jelenleg leginkább irritál az-az, hogy szinte minden top vadászból valami zseniálisan elbaszott döntés miatt 2x2-őt be lehet hozni a régebbi 1x2 vagy 2x1 helyett. Így kb értelmét vesztette A deckben az összes régebbi vadászgép.
  • Kacyking
    #2785
    Megnéztem a többi decket is és bár lehet valami kimaradt, de úgy néz ki minden recon részen lévő tank bekerülhet moto, mecha és tank deckbe illetve néhány marineba is. Ami az árát illeti valóban ráférne egy 10cp-s ár nerf. Viszont nem sajnálom ezt az egységet a jugó moto decktől, mert az amúgy is gyenge, egy egyszerű okból kifolyólag mégpedig nincs elég jármű, hogy cipeld a gyalogságod ezért a felének helin kell utazni.
  • molnibalage83
    #2784
    A AN-84 recon tank mehet motorized deckbe. Ez valami vicc... Más normális harckocsit nem kap moto deckbe, ez meg olyan recon hk-t, ami majdnem M1A1 szintű...
  • Kacyking
    #2783
    Nos intenzív tesztelés alapján a következőkre jutottunk.

    L-19 inferior minden top NATO gép ellen pl F15C 3 összeütközésből 3-szor lőtte le ebből pedig egyszer mindkettő leesett.
    F-18C és az F-15C gyakorlatilag ugyan olyan jó eséllyel indulnak és legtöbbször simán lelövik egymást.
    Kipróbáltuk az L-11D-t is FFAR-al. De szánalmas. Pl egy szuperkobra 1 vs 1-be fele esetben leöli a másik fele esetben meg csak 1 rakéta talál be így túléli mindkettő. Gyalogság, járművek és hasonlók ellen nagyon gyenge.
    A pimp finn T-72 egy picivel jobb, mint a M1A1 3-3 lövés kell de 5%-al pontosabb a t-72.
  • molnibalage83
    #2782
    Öööö, pontosan arról szól ez a DLC, hogy a képességek mesterséges felturbózásával a YUG és FIN szemtől szembe képes kiállni olyan ellefelek ellen, akik ellen a valóságban szemerncsi esélyük sem lett volna. Igazából az NSWP országoknál dettó ez volt...

    Az R-77 azért van benne, amiért egy rakás más dolog. Az accelereated development miatt. Az is hidegháború utáni fegyver, ahogy a Tung és Tor is mutatóban vagy még úgy sem votl 1991 előtt. Buk? Dettó.

    A Buk M1-ből volt összesen kettő dandár az egész NSWP területen 1991-ben, mikor elmentek az oroszok. Hadseregenként kellett volna egy dandár, tehát kb. tizenix lett volna a terv a végén.. A Buk is azért Cat C, mert basztak a szovjeteknek odaadni a Kub-ot Eugennel a név és redundancia mánijáuk miatt. (Érdekes módon ma ez nem zavarja őket...)

    Az ALB ezt úgy balanszírozta ki, hogy a legjobb egysége a NSWP-nek rohadt olcsó volt. Pl. a keletnémet T-72M 19 AP-es lövegében mindsszesen 60 CP volt mikor az M1IP 90 volt és az M1A1 meg asszem 120CP. Az NSWP országok költséghatékonyak voltak. Most meg szimplán tápsokat. A valóságban tudod, hogy mikor van A Moderna vagy Twardy egy szinten az M1A2-vel? A mesékben...

    Idézek egy saját HTKA-s írásomból. (Még nem jelent meg.) Ez volt a valóság.

    Tehát nagyon szórakoztató lehet egyeseknek arról vitázni,hogy mit kezdett volna mondjuk a Leopard 2A1 dandár mondjuk a T-64BV-kel felszerelt szovjet ezreddel szemben, csak éppen a német páncélos „kemény magot leszámítva” az európai államok nagyrészt Leopard 1, Chieftain és Centurion – ez utóbbi második világháborús (!) gyökerekkel bír – harckocsik különféle változatait használtak nagy számban, a teljesen elavultnak számító francia AMX-30-cal egyetemben.

    A keleti oldalon szintén erről van szó. Szép és jó a kőkemény és félelmetes szovjet páncélos erő, ehhez képest a ’80-as években is a VSz államok harckocsi erejének gerincét a T-55/T-55AM különféle változatai adták. A T-72 alap változata elenyésző mennyiséget képviselt és a szovjet T-72 csúcsmodelleknek (T-72B/B1), se híre, se hamva nem volt. A T-64/80 exportja meg fel sem merült.

    Légierő terén ugyanez a helyzet. Szépen csillog az amerikai F-15 és F-16, de emellett összesen ezres nagyságrenden repültek F-104 Starfighter, F-5 Tiger II sőt, szubszonikus gyakorlatilag iskolagép teljesítményén alig túlmutató, Alpha Jet, Fiat G91 repülőgépek is.Magyarországon a ’80-as években három MiG-29 9.12 és/vagy 9.13 változatot üzemeltető szovjet vadászezred állomásozott. Ehhez képest a legkomolyabb magyar vadászgépből a MiG-23MF-ből kemény egy tucat volt (egy század), minden más MiG-21bisz és MF volt. Nem túlzás azt mondani, hogy a két szovjet MiG-29-cel felszerelt ezred nagyobb erőt képviselt, mint a Magyar Néphadsereg teljes vadász légiereje.

    Csapásmérő erő terén a helyzet ugyanez. Minimális mennyiségű Szu-22 (az is inkább felderítőnek), miközben szovjet Szu-24 és MiG-27-tel felszerelt alakulatok állomásoztak itt. Bődületesen nagy a kontraszt a szovjet és a VSz tagországok ereje között.
    Tehát a két nehézfiú mellett néhány kiemelt alakulatot leszámítva a VSz tagállamok részben erős túlzással sokszor csak segédcsapatok szintjét érték el, de ez a NATO oldalán is így volt.


    És akkor erre jön még rá a lőkiképzés a gyalogosoknál és más fegyvernemnél. Itthon a sorkaton lőtt 2x30 lövedéket. A szovjet kiskatona meg évente egy ezres rakaszt és, ha vezető elégedetlen volt, akkor húzta be a rakaszt. Ezt néve a magyar sorkatnoa a RD-ben egy szaros milicista szitnen sem kéne, hogy legyen...

    Az is vicces, hogy a technikailag sokkal primitívebb Nyeva fényévekkel pontensebb, mint a Kub és PVO SAM rendszert adtak Kub helyett, mikor a valóságban volt nekik.
    A Nyeva base ACC kéne legyen 40% és a Kub 55% táján. A Sivatagi Vihar alatt sem volt tudtommal megbízható és kipróbált ECM technika a Kub ellen. A Nyevát meg már zavarták 20 évvel korábban is...

    Eleve ott kezdődik, hogy mi a fasz keres egy PVO egység a csapatlégvédelemnél...?


    Egy csapat idióta fejleszti ezt a játékot az egykor kiváló alapok ellenére. Kellene már egy új motor egy rakás dolog miatt...

    Sajnos, amíg a nép zabálha a DLC-t és meveszi, addig az Eugen nem tudom mikor fog új dolgot kiadni.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.12.02. 15:18:58
  • Kacyking
    #2781
    Én örülök, hogy nem rendelkezik azonos képességekkel minden deck. Én speciel eddig is nagyon jól megvoltam a kínai és korai national deckkel is. Jugó és finn hk is saját/nyugati optikákkal voltak felszerelve persze csak az újabbak. A ranked-a 10 vs 10 és a sima 3 vs 3 4vs 4 is más dolgokat kíván. Egy sead géppel remek dolgokat lehet elérni és speciel szeretem őket.
    Ami a kínaiakat illeti hát még az észak-kóreaiakat nem tudom, hogy akkoriban egyáltalán rendelkeztek-e ilyennel. A szovjet R-77 is elég jóindulattal van benn tudtommal csak mostanában kezd igazán elterjedni a légierőjükben.

    A hollandusok annyira nem jöttek be annyira nem vagyok tankos játékos bár a koalíciójuk a németekkel nagyon kemény. (Bár nem nagyon szoktam koalíciózni) Az izraeliek nekem nagyon bejöttek. Sok egyedi megoldás és egység nagyon király.

    Kedvenceim kék oldalon a franciák és az izraeliek piros oldalon pedig most már a jugók, kelet-németek és kínaiak. Persze ez nem jelenti azt, hogy ők a legjobbak, sőt. De valahogy velük adja a legjobb játékélményt nekem a játék. Bár benne van az is, hogy szeretek underdog nemzetekkel játszani pl Victoria 2 török, szerb, ausztria kedvenc, hoi3/4-ben meg az olaszok. Valahogy jobb érzés ilyenekkel győzni. ALB-ben 1 vs 1 -ben mindig kelet-némettel vagy franciával mentem.
  • molnibalage83
    #2780
    A jugó gépek reális ECM értéke max. 20-30%, de az összes többi régi gépnek 0% kéne. Még a 20% is jóindula, a szovjet MiG-21bisz 20%-a is ökörség.

    Az, hogy nincs SEAD gép az szinte mindegy. Csapatjáték lekezeli, rankedben a legtöbb játékos nem is használ.

    Az RD azért kapta vissza a két hk-t, hogy esetleg játszik így vele valaki. Szegény hülye Eugennek nem esik le, hogy a RD szart sem tud csinálni a levegőben a fostos 29-es és Szu-27SzK-val, mert 50% base ACC az kevés. Ja, és az egyetlen koalíció, aminek nincs ARH-s vadásza, még a YUG vagy FIN nemzetnek is van. Nem koalíc. NEMZETNEK.

    A BD koalícióval sem csináltak szart sem. Az only AIM-120 KF-16 egy fos, az F-15J még mindig vicces rakétafegyverzettel bír, nincs megoldva az AIM-7F/M szétválasztás, 4HE SR IR rakéta standardizáció nincs, stb...

    Az összes sépci fegyver a levegőben, amit a jugó kapott, az mind nyugati eredetiű tudommal.

    Azt viszont nehéz megmagyarázni, hogy mitől van magasabb bas ACC értéke a jugó és finn hk-knak, mint a legkorszerűbb nyugatinak...

    Én eddig meg sem vettem őket és nem tudom, hogy valaha megveszem-e. Pedig eddig az összes DLC-t megvettem Mondjuk a NL deckkel kb. 10 játékot, ha toltam, ki is töröltem már őket és IDF deckkel eddig talán kettőt. Most van több esély arra, hogy tudjak, mert mindenki az új redeket tolja...

    A pubstomping és stacker helyzet megoldásásra sem tesznek semmit. Javasolva lett, hogy teszt időszakra kapcsolják ki a statot. Erre is képtelenek.
  • Kacyking
    #2779
    Yugóknak van GROM-B-vel szerelt repülőjük, ami akkoriban élvonalbeli rakéta volt, elméletileg egy pimpelt KH-66 Maverick fejjel, de ennél sokkal többet nem találtam róla. Ezen kívül a szuper galebnek még remek a fordulása és jó az ECM-e, így egy remek tankvadász gépet ad. De ezen a gépen és egy gyengébb Maverick B-vel szerelt gépen kívül nincs semmi más komolyabb tank elleni rakétád. Az összes jármú malyutkát használ aminek még a legfejlettebb verziója is nagyon gyenge. Hiába 26ap ha kicsi a range, lassú és pontatlan a rakéta.
    Tank vs tank összecsapásban pedig a Vihor gynegébb, mint a NATO top tankok. Az M-91-es sebességét pedig azzal indokolták, hogy ha elkészült volna akkor annak lett volna a legjobb Le/t aránya a nagyon erős motornak köszönhetően.

    Az, hogy a DLC-s nemzeteknek sok olyan egységük is van ami hiánycikk a többinél. (Pl jó felderítő tank) leginkább annak tudható be, hogy így két év után a fejlesztők sokkal inkább tisztában vannak a metával így tudják mik azok a kulcs egységek amiket kedvelnek a játékosok és eszerint balanszolnak. Pl nincs SEAD gép egyik új pirosnak sem. Viszont bővítik az ingyenes patchek formájában és balanszolgatják a régi nemzeteket is. PL.: 2-2 új tank a kínaiaknak és észak- koreaiaknak ez utóbbiak elég egyediek a strela 2-es indítóik miatt. Illetve a csehek is kaptak egy gyengébb SEAD gépet.
    Mostani DLC sok olyan dolog is bekerült ami eddig nem volt egyáltalán. MLRS smoke, napalm rakéta pod, FFAR rakéta 1-1-1 egységnél. Erős a gyanúm, hogy a jövőben más nemzetek is megkapják őket ha a EUGEN elég infót szed össze róluk a közönségtől. Jelen pillanatban viszont a Raketas nem egy csodafegyver ahogy a repülő sem az eddigi próbálgatások alapján, ami viszont nagyon jól sikerült az a Plamen rakétavető gyorsan kilő 16 rakétát egész pontosan közepes lőtávra ami remek support és tud füstöt is lőni. Ha ki kéne emelném 3 egységet ami igazán jó a Jugóéknál akkor az a Super-Galeb, a Plamen-s és a felderítő M-84. Míg a finneknél az F-18 és a felderítő t-55. És mindkét odlalnak jó gyalogsága van gyenge atgm-el illetve jugó oldalon nagyon gyenge AA gyalogsággal.

    Mindent összevetve eddigi játéktapasztalataim alapján balanszos decknek tartom mindekettőt. Bőven van hiányosságuk, amit néhány érdekesebb egységgel és egy erős felderítő frontline gyalog résszel balanszolnak.
  • molnibalage83
    #2778
    Számomra elékpesztő, hogy nation packokat dobnak össze, de a kiadás óta eltelt 3 éves hibákat n+1-ik visszajelzésre basznak javítani...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.12.02. 10:07:32
  • DonC
    #2777
    a balance nem az erőssége eugeneknek :)
  • molnibalage83
    #2776
    Akkor jó. :)

    Egész egyszerűen nevetséges, hogy inkább egyedi képességkombós egységek helyett szimplán OP szarokkal basszák tele az adatbázist. a YUG gerrila hagyományok miatt lehetne pl. 25-30 km/h-s milicista. Vagy még, ha hülyén néz ki, úszóképes 2 fős recon, lángószórs MANPAD-os ember vagy bármi, amit ki lehet találni és megcsinálni. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, nem. Szimplán kaptak olyan egységeket, hogy a USA tőlük kellene, hogy vásároljon, mert a YUG/FIN technika több helyen jobb, mint a jenki, a szovjetről már nem is beszélve.

    Vicc...
  • DonC
    #2775
    molni... :D a térhajtóművön felsírtam :D :D ez már bearanyozta a napomat :D
  • molnibalage83
    #2774
    Aztán, M-91 hk. 80 km/h sebesség. Mi van? Térhajtómű van benne vagy mi....? 70/65 ACC? A világ no1. tűzvezető rendszerét meg honnan lopták? A szovjet no1. hk nem ilyen pontos... M84 AN felderítő hk 100-ért 19 AP és 15AV-vel...? Mi van...? Egy kibasztott M1A1 115 pont kettővel magasabb AV-vel, csak éppen vak. Ennek meg VG optikája van. Áááááááááááááááá, csak pont annyira OP, mint a Leo1A5 recon az NL-nél.

    És olyan OP egységekkel vannak telibaszva folyamatosan. Csapatjátékban egyszerűen vicc így. Összeáll 3 játékos egy fronton 3 random emeber ellen és letolnak mindenkit mert költséghatékonyak...
  • molnibalage83
    #2773
    Tévedtem, nem PGM HE, hanem 3500 méteres 30AP-es F&F fegyver. Elmennek a kurvaanyjukba az ilyen hülyeségekkel. Nem is értem, hogy miért nem YUG látta el a NATO-t fegyverrel és miért ők vettek a valóságban AGM-65-öt és BL.755-öt...

    Az L-11D is csak picit OP. Egyszerre használható a rakéta légicélok és szárazföldeik ellen. Insta heligyilkos fillérekért.

    L-18, L-19. Erősebb légiereje van YUG-nak, mint DPRK + PRC-nek együtt...? Mi van..?

    J-21-nen napalmos rakéta. Jéééééééé, a jenki Skyhawk miért nem kaphat ilyet?

    Stb. stb.
    Vicc.

    Csinálnának már inkább WG4-et ilyen faszságok helyett...
  • Kacyking
    #2772
    1 az az 1 db repülőről beszélünk amiből 2db tud bejönni a légierőjük többi része hulladék. F-15C-ből meg Euroból, rafale, meg puból meg be lehet hozni 4-et.(Ami engem leginkább zavar)
    Milyen PGM-re gondolsz? Irányított bombájuk nincs, buta bombából meg csak alacsony ECM-m kategóriában van 1 gép egy másik meg vegyes bombateherrel, de az nagyon gyenge.
    23AP 120CP igen de 14-es fronttal 7-5 db. Sniper egység könnyen hal atgm-től és lövegtől is. Egyfajta különlegesség de ennyi. Finn T-72-esek elméletileg jobb irányzó rendszerrel és optikákkal vannak felszerelve.

    Teljesen feleslegesen fanyalogsz. Elég balanszos egyedi deckkek. Közös pont, hogy mindkettőnek az ereje a gyalogszekcióban van.
  • molnibalage83
    #2771
    Nézd meg a finn légierőt. AIM-9M és AIM-120 AMRAAM. A NATO barát svédek és a dán F-16 ASF sem kapta meg, ami a 4+5HE miatt nem képes két találattal ölni. A finneknek meg van olyan fegyverzet, ami a valódi hideháborúban is csak az angolok kaptak mieg. Öcsém a finn F-18C erősebb, mint a JENKI F-16C B52. A jugó PGM-es csapsámérő gép erősebb, mint a jenki HE-es gépek kivéve F-117. Vicc...

    Mi ez a faszság...? Néha fejéhez kaphatna már az Eugen, hogy mekkora ellentmondó és balansz faszságok vannak az adatbázisban.

    Én nem vettem meg, de 120 CP-ért 23AP-s harckocsi az egész egyszerűen pofátlanul OP. Bármit eléjük teszel, hogy azt lőjék szét és utána azok ledarálnak mindet. Ja, és 70% ACC. A finn hk. pontosabb, mint a szovjket? És mégis mi a faszomtól? Valami dzsinn segít neki..?

    Az Eugen PONTOSAN azokat a hibákat követte el, amit előre megjósoltam....