glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Kaeblo
    #2650
    Ja ezek mind jo ervek. Annyit tennek hozza, hogy eleg nehez rendes ellenfeleket talalni ilyen 1000+ kategoriaban, egyszeruen keves az ember. Nekem meg nem fun ilyen 700 jatek alatti emberekkel jatszani (foleg ha nem is csapatban jatszanak), szoval ha nem is kickelnek akkor is konnyu gyozelem lesz a vege, az meg nem tul elvezetes. Az meg tenyleg elkepeszto, hogy mennyi 10v10 van. Jo lenne azok szamat valahogy csokkenteni, amit kb ugy kepzelnek el hogy valahogy promotalni a csapatban valo jatekot.
    Nekem ugy tunik, hogy sokan probalnak csapat nelkul jatszani, amit vegulis lehet, de kb el kene kuloniteni az ilyen jatekokat, mert altagosan azt mondanam, hogy a jo csapatjatektol 2x, 3x erosebb lesz egy csapat, mint ha kommunikacio nelkul menne az egesz. Gyakorlatilag eselye sincs az ellenfeleknek akik kulon jatszanak.
    Mindenesetre en meg igy is nagyon szeretem az RDt, nem latok mas olyan jatekot, amirol el tudnam kepzelni, hogy hasonloan jo legyen. Szoval ez van, majd meglatjuk mi jon.
    Utoljára szerkesztette: Kaeblo, 2016.05.24. 20:26:41