glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • phylemon
    #2460
    Bocsi lehet rosszul írtam, és a szarabb sztreláról van szó. A keletnémet elit infantryra gondoltam, hogy légvédelme van. Lehet hogy sok indítás kell, de legalább indít valamit. Más gyalogosok mellé meg külön kell manpad infantry. Itt is szoktam hozni azt is, de ha netán kinyiffan akkor van még mivel a heliket lepörkölni.
    A MiG-31 esetében is pontatlan voltam, a MiG-31M-re gondoltam természetesen. Szerintem nagyon hasznos, még ha nincs is akkora acc. Persze a szu-27pu lenne a nyerő, de nagyon ritka az hogy úgy van időm fordulgatni vele hogy még SAM távolságon kívül maradjak, de az ellenséges gép meg ne tudjon rám indítani (a hasonló hatótávú rakétáját, legyen egy amraam mondjuk) mert kívül vagyok a DLZ-n. Ugyanis mondjuk közben épp rohamoz az ellenséges gyalogság harckocsikkal megtámogatva, de a mortarokat vagy a hvy artyt is mozgatnom kell arrébb nehogy bemérje, illetve kikapcsolni a radarokat mert jön a sead gép. Valljuk be azért nem ritka az ilyen helyzet pláne ha jobbak ellen játszik az ember. Na most ekkor jön jól a mig31m mert szépen a hátországban cirkálgat és biztos távolból majdcsak talál valamelyik rakéta a hatból. Ha meg le akarják szedni akkor hát jöjjenek be a SAM ernyő fölé...