glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • phylemon
    #2409
    Én már nagyon régen rájöttem hogy összességében a keleti blokk a legjobb. Talán az orosz-észak-koreai veszi még fel a versenyt vele. Ott ondava helyet lehet használni a nona svk-t. Korea csak azért van benne mert az md5000 felderítő heli very small és exceptional. Ha tüzérség baszogatja és időben észre veszed akkor le lehet vele lépni gyorsan. A nagy lusta mi-8nak kell egy év mire megmoccan. A másik pedig a B-5 bombázó a 4000 kilos bombájával. Húú az félelmetes tud lenni. Mostanában ezt nyomatom, mert a keleti blokkot már meguntam kicsit.. :)
    A kék oldalon meg a skandinávba szerettem bele. Hozzáteszem, a játékaim mindössze 20%-a a kék. Otomatic és eots hawk mellé egy supply teherkocsi és a légvédelem megoldva. 10v10ben az amerikai airborne decket szeretem még. Kizárólag az egy vagy két Longbow-t használom, esetleg apacsot meg a repcsiket. Szárazföldit egységet egyáltalán nem. Így is benne szoktam lenni a top3ban minimális veszteséggel. Múltkor hálálkodott az egész brigád hogy a longbowval megmentettem a seggüket :D Persze ehhez kellett az is hogy ők elég idióták voltak.