glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • molnibalage83
    #2226
    Az első 100 játékból 30-at buktam ALB-ben. A 200 játék táján kattantam rá a low cost játékba. Volt, hogy zsinórban 10-szer voltam győztes csapatban és 22 játékból 19-et nyertem. 100+ óra után az alapoknak mennie kellene szárazföldi harc terén szerintem. A helik és légierő használata húzósabb. A helik még most sem mennek. A légierő technikailag annyira nem nehéz, cska nem szabad kísértésbe esni és miden szarra rámozdulni. Türelem kell hozzá, megfontolság és józan ész.

    A legkönnyebb játszani az armored deckkel vagy nem specializált, de arra épülővel. Az durva hk-t az öngyilkos AGM gépeket leszámítva semmi nem nyírja ki könnyen, csak ne hagyd, hogy oldalról támadható legyen. Azt támogatva kell dolgozni.

    Teméredek olyan embert láttam, akik 300-500 játék után 20% vagy akörüli győzelmi aránnyal bírnak. Eléképesztő... Hogy ezek miért nem hagyták abba a játékot, azt nem értem...

    Nem tudom, hogy a deck összerakás és lobby várakozás mennyi, de nekem ALB és RD együtt 1000 óra felett van. Szerintem soha nem játszottam egy játékkal ennyit, még a Civ egyetlen részével sem.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.04.27. 00:39:29