glkb0iab9cwfxwfikpr4.png
Wargame series (Red Dragon)

Magyar nyelvű bemutató.
  • Porta
    #126
    éppenséggel bőven lenne miről beszélni, a hivatalos fórumon nem kevés topic van a stratégiákról.

    Silk majd ha felnősz akkor talán rájössz, hogy nem csak az számít, hogy mit mennyien szeretnek. Most fellehetne itt sorolni 10 millió példát amit sokan szeretnek és mégis egy rakás fos érték nélkül(barátok közt, cod, megasztár, stb. stb.)

    én a dune2 óta minden stratégiával játszottam és elmondhatom neked, hogy talán a company of heroes volt az egyetlen ami ennyire tetszett mint most a wargame. A játékban 10szer több kreativitás, újitás van mint a starcraftban ami lényegében nem más mint szebb grafikával és új egységekkel az első rész. Azonkívül az sc kb 500* pénzből készült jóval több reklámja volt 100ból egy gamer tud egyáltalán valamit a wargameről azt is tévesen. Egy demo sokat segítene de sajnos nem adnak ki.

    Meg ez eleve rétegjáték. A Close combat se volt egy milliók által játszott valami és mégis jó volt.

    Amúgy nem szar a starcraft. Sokkal több munka, support, pénz van benne mint a wargameben. De szerintem vagyunk páran akik már kinöttek abból, hogy epilepsziás roham közeli állapotba kattintgassunk stratgéia játékban.

    Régen még nekem is bejött ez pl a red alert2ben de most már nem. A red alert3al is kb 1 órát tudtam játszani.