/Facebook
  • Rotcsa
    #2
    Nem tudjátok véletlenül, hogy az áruknál a termékre téve az egeret miatt felugró kis kép jobb felső sarkában a power lvl azt jelzi, hogy addig hatásos az ellenfeleken, vagy azt, hogy az a szint kell nekem, hogy használhassam? Mert látok pvp-ben olyan hősöket, akik a szintük feletti eszközökkel támadnak és szerintem hatásos, viszont én amikor támadtam pl a 'Retractable Baton'-nal, akkor volt, h nem iktatta ki egy körre a megütött hőst....

    Azt sem értettem eddig, hogy miért nem működik az extra támadás mindig, de rájöttem, hogy a típusoktól függ.
    A bónuszok a következőképp alakulnak az egyes típusok ütközetekor:

    Inflantrator---->Tacticans---->Blasters---->Bruisers--->Scrapper--->I(zárul a kör)Inflantrator

    Célszerű szerintem mindegyikből beszerezni egyet, hogy aztán minden harci eshetőségre készen legyünk.
    Saját hősünket pedig a megvásárol ruhával orientálhatjuk olyanra, amilyenre akarjuk.
    Az alap tábornoki ruhában vagyunk ugyan a legjobb erőben, de ez nem minden harci helyzetben jelenti a leghatékonyabb erőkifejtést, ugyan is a feljebb említett bónuszok extra támadásával jobban lehet zúzni az ellent.

    Azt ha lehet írja már meg valaki, hogy az Izotópok (ISO) mikor lépnek működésbe?
    Mintha úgy vettem volna észre, hogy akkor, ha sokat és sokrszor támadunk, de nem kapunk sok sebzést, de ebben nem vagyok teljesen biztos.