1294
/Facebook
  • Master91
    #14
    Akit érdekel privibe elküldöm adatlapom linkjét, lehet jelölni engem is.
  • vk90
    #13
    Nah most már nekem is van egy Rotcsa-val :)
  • Rotcsa
    #12
    Nekem is csak 2 ismerősöm volt eddig, Vk-val már 3 :))
  • vk90
    #11
    Az a baj, hogy nekem se :(
    Még túl új a játék és sok ember nem is tud róla.
  • Master91
    #10
    Most kezdtem a játékot, előbb nyírtuk ki Amerika kapitánnyal + Vasemberrel a bogarat vagy mit :D Marhára tetszik a játék ! csak 1 ismerősöm se játszik vele :(
  • Rotcsa
    #9
    Kattints a 'Flying Deck'-re és ott kell gépeket csinálni.
    El lehet és van, amikor majd el is kell küldeni a hősöket, hogy távol egy városban küldetést csináljanak. Kap majd érte a kitasztott hős xp-t, Te meg pénzt,
  • vk90
    #8
    Király ez a játék, nekem is megtetszett, csak még kicsit bonyorult. Most lennék az 1-3 missziónál, de nem engedi, mert valamit a repülőkkel kéne csinálni, nem egészen értem, hogy mit.
  • Rotcsa
    #7
    Nem egészen világos amit mondtál, mert a kettő nincs összefüggésben szerintem. Hacsaknem azért kezded újra, mert a frissítések miatt megakad neked.
    Nekem a futással egész a 16. szintig nem volt gondom, most viszont szaggat rendesen. Nem értem miért, remélem nem lesz gond vele a későbbiekben.
    Ha van igényed rá, hogy gyorsabban menjenek a dolgok, akkor fizess be valamennyi pénzt aranyért és nem kell újra kezdeni a pályákat.
    Nekem mondjuk erre nincs szándékom, inkább újra kezdem mindig, amíg el nem értem a szükséges szintet.
    Néha éppen jó lenne, ha nem 6 órába tellene, amíg képződne egy hős, vagy tartana egy kutatás, de annyira nem lehetetlenítették el a játékot az anyagiassággal szerintem. :) Persze aki egész nap előtte ül és fizetni nem akar, az biztos pampog.
  • Hurkans
    #6
    Nem lenne rossz, ha nem frissítene fél percenként, így előről kezdve minden pályát, unalmas mindegyiket 3szor csinálni...
  • Rotcsa
    #5
    50 a napi gift limit. Ezt is kipróbáltuk.
  • Rotcsa
    #4
    1 ismerős 3 repülőbe lehet. erre épp most jöttem rá :))
  • Rotcsa
    #3
    Aki tudja azt is mondja már meg, hogy mennyi a napi gift limit, köszi :)) :P
  • Rotcsa
    #2
    Nem tudjátok véletlenül, hogy az áruknál a termékre téve az egeret miatt felugró kis kép jobb felső sarkában a power lvl azt jelzi, hogy addig hatásos az ellenfeleken, vagy azt, hogy az a szint kell nekem, hogy használhassam? Mert látok pvp-ben olyan hősöket, akik a szintük feletti eszközökkel támadnak és szerintem hatásos, viszont én amikor támadtam pl a 'Retractable Baton'-nal, akkor volt, h nem iktatta ki egy körre a megütött hőst....

    Azt sem értettem eddig, hogy miért nem működik az extra támadás mindig, de rájöttem, hogy a típusoktól függ.
    A bónuszok a következőképp alakulnak az egyes típusok ütközetekor:

    Inflantrator---->Tacticans---->Blasters---->Bruisers--->Scrapper--->I(zárul a kör)Inflantrator

    Célszerű szerintem mindegyikből beszerezni egyet, hogy aztán minden harci eshetőségre készen legyünk.
    Saját hősünket pedig a megvásárol ruhával orientálhatjuk olyanra, amilyenre akarjuk.
    Az alap tábornoki ruhában vagyunk ugyan a legjobb erőben, de ez nem minden harci helyzetben jelenti a leghatékonyabb erőkifejtést, ugyan is a feljebb említett bónuszok extra támadásával jobban lehet zúzni az ellent.

    Azt ha lehet írja már meg valaki, hogy az Izotópok (ISO) mikor lépnek működésbe?
    Mintha úgy vettem volna észre, hogy akkor, ha sokat és sokrszor támadunk, de nem kapunk sok sebzést, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
  • Rotcsa
    #1
    Sziasztok!

    Van, aki játszik a játékkal?
    Szerintem nagyon állat! :)

    Szeretném, ha itt osztanátok meg tapasztalataitokat, észrevételeiteket, illetve tennétek fel a kérdéseket egymásnak.

    Korrábi SG-cikk a játékról