• Brati
    #54
    Ok, én Pl.: anno megvettem a Gears Of War GOTY Edition-t, és annak 2009 február 9-e után lejárt a digitális aláírása vagy mi, és ez után nem lehet(ett) használni. Van akinél működött a rendszer dátumának átállításával kikerülni, van akinek nem. Majd utána adtak ki egy Patch-et amivel kijavították ezt a hibát.
    Vagy vegyük pl.: az egy éve megjelent Dead Space 2-t. Eredeti 64bit-es Vista-n nem ment, még akkor se, ha 32bit-es mappába telepítettem. Más oprendszeren meg fut simán (Ennyit a 64bit-es Vista Ultimate-ről). Ezután még jött egy frissítés az AVG vírusirtónál, ami az eredeti játék exe-jét vírusnak nézte. Hiába adtam meg False Pisitive-nak, már lőttek az egésznek. Azóta fent van egy ingyenes vírusirtó, meg egy ingyenes kémprogram szűrő és semmi gondom nincs. Vagyis mégis van, mivel "hála" az EA DRM-jének már csak egyszer rakhatom fel a gépemre az eredeti Dead Space 2-t. Ha meg utána még1x fel akarom tenni, akkor nézzek mellé egy Crack-et, és akkor hiába van eredeti játékom pfff.