• usersg
    #44
    Különbséget kell tenni zenész, és énekes között, meg a "tévésműsorosénekes" között. A harmadik kategóriát a zeneipar csak azért termeli magának, hogy a pillanatnyi "sztárságból" lehúzzák a pénzt, majd szélnek eresztik a megunt kiskutyát amikor már nem kell. Az nem zenész. Viszont magyarországon csak ezek maradtak, meg a volt szoci öreg zenészek. Más már nincs... Illetve egy két érdekesség pár évente.
    "Kerekes band" pl, ha már magyar... Több most nem jut eszembe.

    Amúgy én is mindenevő vagyok ha zenéről van szó, viszont jellemzően a nálunk top ricsajok nem tetszenek. Meg furcsán néz rám mindenki akinek elmesélem hogy nekem az nem buli ha pénteken beszakad a dobhártyám, és üvöltenem kell beszélgetés helyett, miközben annyit hallok hogy "tuctuctuc dance tuctuctuc", majd megnézem ahogy hánynak az emberek, és szombaton egész nap rosszul vagyok.. :) De nem vagyunk egyformák.

    Filmekben viszont a pár Európai darab jöhet, egyébként pedig csak Ázsia, főleg Japán. Néhány havonta rámjön hogy megnézek valami amcsit, de mindig megbánom. Annyira bénák...