Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • ratgab
    #93
    Isztambulra se voltak utalások. Nem tudják előre 3 résszel Ubiék sem, hogy akár a következő rész hol fog játszódni.

    Nekik szerintem 2 dolog alap: Közelharc, így a Középkori harcmodor, valamint, hogy legyenek jellegzetes épületek.

    2. VH kilőve, mert az egy igen káoszos korszak volt, szerintem nem illene.

    Időben visszafelé tuti nem fognak haladni. Milyen olyan korszak volt még, amihez hozzá lehetne nyúlni?

    Francia forradalom adja magát és igen jól lehetne a háttérben assassinkedni is.

    Usa semmiképp: Függetlenségi háború idején nem volt még semmi érdemleges épület.

    Ha az épület vonalon haladunk, akkor csak Európa jöhet szóba és abban az időben ez 2 városra korlátozódik szerintem: Párizs vagy London! Szerintem. Londonban azidőtájt nem voltak nagy események, ellenben Párizsban igen (Olyan szépen ki lehetne hegyezni a forradalomra a templomos/assassin ellentétet, mint a szél!) Kerülhetett az alma éppen a franciákhoz is. Így akár új indokát is meg lehetne ismerni a forradalomnak. Bastile ostroma : valakit ki kellett szabadítani.

    Én látom értelmét. Amúgy is egy nagy csatával kell, hogy végetérjen a konfliktus és mivel a Templomosok nem tudják, hol az alma, akár Franciaországból is átjöhetett, Usa-ba (több koron átívelő történethez mit szólnátok??? Szerintem fínom lenne!).

    Persze ez mind csak spekuláció.