4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • MerlinW
    #98
    "Londonban azidőtájt nem voltak nagy események"

    Egyrészt Anglia nem csak Londonból áll:) A másik, hogy voltak nagyobb események a 17. században. Voltak vallási háborúk, polgárháborúk, a jakobita lázadások, Cromwell, II. Károly története, stb.
  • palinho96
    #97
    Egy kicsit visszatérnék a Revelationra..
    WarEZ verzióm van.. mikor feltelepítem rárakom a 1.02-es patchet megcrackelem, de nem történik semmi!..
    Mit kell csinálni?
  • ratgab
    #96
    Több assassin ős nagyon jól hangzik.
  • Scharnhorst
    #95
    Azért azt mondani, hogy minden Franciaországban kezdődött ez túlzás. Tudtommal nézd meg Angliát úgy 140 évvel korábban, mint ahogy a francia forradalom volt és nézd meg, hogy mi történt. Vagy akár nézd meg Hollandia megalakulását.

    Másfelől szerintem mivel Ezio le van zárva és ugye ez lesz a záró epizód. Van egy olyan sejtésem, hogy nem csak egy régebbi assassin fog megjelenni, hanem esetleg több koron át, több assassin ősön át fog ívelni a történet.
  • Prince23
    #94
    Meg azért arra is gondoljunk, hogy a francia forradalom láncszerű reakcióként indította be a többi nemzetállamokét is...


    minden franciában kezdődött, e köré egy nagyon jó kis assasins - templomos sztorit lehetne kitalálni. A Hab a tortán Napoleon lenne, kiderülne h egy aljas templomos :D mint anno Ahmed (Szulejmán nagybátyja) a Revelationsben :D
  • ratgab
    #93
    Isztambulra se voltak utalások. Nem tudják előre 3 résszel Ubiék sem, hogy akár a következő rész hol fog játszódni.

    Nekik szerintem 2 dolog alap: Közelharc, így a Középkori harcmodor, valamint, hogy legyenek jellegzetes épületek.

    2. VH kilőve, mert az egy igen káoszos korszak volt, szerintem nem illene.

    Időben visszafelé tuti nem fognak haladni. Milyen olyan korszak volt még, amihez hozzá lehetne nyúlni?

    Francia forradalom adja magát és igen jól lehetne a háttérben assassinkedni is.

    Usa semmiképp: Függetlenségi háború idején nem volt még semmi érdemleges épület.

    Ha az épület vonalon haladunk, akkor csak Európa jöhet szóba és abban az időben ez 2 városra korlátozódik szerintem: Párizs vagy London! Szerintem. Londonban azidőtájt nem voltak nagy események, ellenben Párizsban igen (Olyan szépen ki lehetne hegyezni a forradalomra a templomos/assassin ellentétet, mint a szél!) Kerülhetett az alma éppen a franciákhoz is. Így akár új indokát is meg lehetne ismerni a forradalomnak. Bastile ostroma : valakit ki kellett szabadítani.

    Én látom értelmét. Amúgy is egy nagy csatával kell, hogy végetérjen a konfliktus és mivel a Templomosok nem tudják, hol az alma, akár Franciaországból is átjöhetett, Usa-ba (több koron átívelő történethez mit szólnátok??? Szerintem fínom lenne!).

    Persze ez mind csak spekuláció.
  • ratgab
    #92
    Fizika, Grafika engem nem érdekel. Engem a tartalom érdekel, az meg nincs GTA 4-ben annyi, mint kellene. Nem értünk egyet, de nincs ezzel baj. SA a kedvenc részem akkor is.
  • sublimaze
    #91
    Eddig is te keltetted fölöslegesen a feszültséget. Ásd el magad!
  • Gibor
    #90
    Jó ötlet :)
  • Prince23
    #89
    Ne GTA-zunk már pls.
  • vk90
    #88
    Én ezt nem nevezném butításnak, szimplán nincs benne, ennyi. Sok játék folytatásból kivesznek dolgokat. Szerintem maga a játék rengeteget fejlődött az SA óta. Nézd a fizikát például. Sokkal jobb IV hiába nincs benne annyi lehetőség. SA gagyi a Vice City és a Gta 3 is többet ér.
  • Gibor
    #87
    Ennyi erővel neked is kijárna :) És olvasd el még1x amit írtam... Nem téged mint személy idiótáztam.... Felesleges feszültség keltés ismét... Most be személyeskedhetnék igazad van ha elkezdeném ki keverte meg saját magát :) De valahogy nem érdekel.
  • sublimaze
    #86
    Szerintem meg te írsz baromságokat... Na tessék. De ha szeretnéd eldönthetik a modik is, hogy személyeskedsz e vagy sem... Ha másért nem is már a stílusodért kijárna az elakadásjelző mer nekem egy rossz szavam nem volt hozzád, viszont te idiótázol, miegymás. Vegyél vissza, eddig megkértelek nagyon szépen 2x is, már most sem kellett volna válaszolnod, de még mindig téged hajt az indulat... Még1x nem kérlek meg, na pacsi.
  • Gibor
    #85
    BH utalásait nagyjából ismerem... Revelations-ben nem nagyon találtam főszálon nyomott rá, most a mellék ágakkal vívok, meglátjuk ott lehet bújik valami.
  • Metontour
    #84
    Voltak utalások észak-amerikai helyszínekre az Brotherhoodban és a Revelationsban is.Az eddigi részek között eltelt időbe simán belefér meg egy újság vagy mi szellőztetett meg egy ilyen hírt.
    Én személy szerint nem örülnék a II. VH-nak mivel az elég klisés lenne a csúnya nácik ellen menni akik egyben templomosok is vagy valami.
  • Gibor
    #83
    Sokan francia függetlenségiről beszélnek, de mi okból? Mert most hirtelen nem ugrik be nekem... Amúgy ha előrébb megyünk időben voltak almás képjátékok pl 2. VH-ból is.
  • Gibor
    #82
    Nem azt mondtam hogy szar alak vagy, nem tértem el az off témától... Nem tudom miről beszélsz, nem személyeskedés hogy kijelentem hogy idióta dolgokat írsz le... Összekevered saját hozzászólásaidat és merek szólni... Látom te addig fogsz találgatni hogy rád személyeskedek meg trollkodom amíg nem unom meg a válaszolást... De megnézed már régóta ezt teszed :) Remélem nem válaszolsz mert nincs kedvem válaszolni és folytatni a baromságot.
  • sublimaze
    #81
    Ezzel továbbra is csak magad minősíted... Érdekes módon ratgab-al szót tudtam érteni, veled viszont nem lehet, mert továbbra is kényszeresen offolsz azzal, hogy szerinted én mekkora szar alak vagyok. Még csak nem is a témán belül vitatkozol/vitatkoztál(ami alapból off volt) hanem személyeskedsz. Kértelek, hogy akadj le rólam, ezek szerint te nem tudsz megérteni dolgokat, ami nem az én hibám.
  • ratgab
    #80
    Amcsi függetlenségi háborúban azért még nyomatták baltával, buzogánnyal karddal az aprítást. Főleg, hogy igen csak nagy őslakos behatás is volt akkor (mindkét fél alkalmazott indiánokat).

    Valami pisztolyra szavaznék ha függetlenségi háborúban vagy ha Francia forradalom idején fog is zajlani a játék.
  • Gibor
    #79
    Nem kedvet kaptam :) Csak szimplán szar ezt a sírást nézni amit leművelsz itt :) Nemtudsz megérteni dolgokat nem az én illetve mi hibánk. ratgab leírta a lényeget tovább nem fűzném...
  • ratgab
    #78
    Támogatom az ötletet!
  • Metontour
    #77
    Ha tényleg az amcsi függetlenségi háború korszaka akkor szerintem simán felválthatja a nyílpuskát valami spéci huzagolt csövű karabély esetleg ha nagyon spéci kell szélpuska.
    Gondolom a kardok maradnak a buzogányok meg a balták kimentek a divatból akkora.Szerintem tűzfegyvertéren lesz erős fejlődés pl dupla pisztoly akár a hidden bladben is.
  • sublimaze
    #76
    Vagy a lovaskocsit.
  • Prince23
    #75
    Na de majd a lovakat lehet tunningolni ac3-ban?

    Szerintetek?
  • sublimaze
    #74
    Jó mondjuk funkció szempontjából én túl sok újdonságra nem számítanék... :D
  • sublimaze
    #73
    Hát ez attól is függ milyen korban fog játszódni és, hogy hol, mert azért elég széles a paletta... :)
  • sublimaze
    #72
    Egyébként van egy-két dolog amivel én is kiegészíteném a gta-t de azokat le is írtam az V topikjába, ha érdekel olvasd el és inkább ott "folytassuk"(persze nem a vitát, mert azt szerintem tisztáztuk, hogy ki mire gondolt).
  • ratgab
    #71
    Ám szerintetek milyen új eszközt tudnak kitalálni AC 3 főszereplőjének? Közelharci fegyverek, nyílpuska, méreg, bombák, pénzszórás már megvolt. Mit használhat még egy assassin(ha egyáltalán most ismét assassin-t alakítunk. én akár egy templar-t is elképzelhetőnek tartok, mint főszereplő, csak hogy árnyaltabb legyen a kép jó és rossz közt!)?
  • ratgab
    #70
    Én remélem, hogy lesz. Te meg maximum nem használod. Peace

    Nekem SA az eddigi kedvencem.
  • sublimaze
    #69
    Akkor viszont te vagy a troll, ha annyira kedvet kaptál, hogy engem b*szogass. Ez az ezt csinálod dolog pedig a te véleményed ami pedig a kutyát se... úgyhogy légyszives szállj le rólam!
  • sublimaze
    #68
    Félreértesz, nem mondtam, hogy ne legyen autótuning(ne vegyél rá mérget, hogy az 5-ben lesz, egyelőre csak pletyka) csak azt, hogy nekem nem hiányzik. SA-t nem toltam végig, mert túl komolytalan volt(ez a repülőgépes tanfolyamon szintén annak tűnik nekem, szal ezek szerint nem vesztettem sokat). SA mellett szóljon, hogy a helyszín meg a hangulat abban tetszett leginkább.
  • Gibor
    #67
    Egész idáig nem offoltam :) Nem személyeskedés, de ezt csinálod, most is!
  • sublimaze
    #66
    Milyen szándékos trollkodás ember? Leírom a véleményem(igaz off, de eddig ti is ezt tettétek) mint mindenki más. Most is te vagy offenzív ezzel a gyerekes személyeskedéssel.. Ezzel az erővel én is mondhatnám ugyanezt...

    "Szándékos trollkodásod kezd idiótaság lenni... Mivel már írsz össze vissza minden hülyeséget."
  • ratgab
    #65
    Te se sokat figyeled mit csinálsz játék közben, csak kattintgatsz gondolom. SA főszereplője általunk irányítva vizsgázik le repülővezetésből.

    Ugyanezt Nikó is megtehette volna. GTA4-ben mire tudtad használni a pénzt? Semmire. Ezért jó, ha pl. nagy értékű dolgot tudsz rajta venni.

    Érdekes módon Rockstar érzékelte, hogy sokaknak nem tetszik és autótuning pl. újra lesz az 5. részében. Ki tudja, hogy még milyen általad feleslegesnek ítélt dolgot sír vissza a játékba pár hozzám hasonló gondolkodású egyén...

    Lényeg a lényeg, csak AC 3-at ne butítsák, nekem csak ennyi kívánalmam van.
  • Gibor
    #64
    Szándékos trollkodásod kezd idiótaság lenni... Mivel már írsz össze vissza minden hülyeséget.
  • sublimaze
    #63
    #61
    Ezzel nem sokra megyünk, a gta szerintem nagyjából úgy jó ahogy van(értsd ahogy akarod).

    #60

    A repülővezetést faszságnak tartottam, a IV-ben nagyjából megemésztettem a helikoptereket elvégre niko katona volt, talán megtanulta vezetni(de nehogymár valami jöttment akárkivel lehessen bármit vezetni... :D). Boltvásárlás, stb.., belefér, de nekem nem hiányzik, ezért mondtam, hogy erre ott a saints row, hát hajár játsz vele. Örülök, hogy nincs beleszólásod a gta fejlesztésébe, téma lezárva... :)
  • ratgab
    #62
    Neked nem, sokaknak meg igen. Ám San Andreasben benne volt, GTA4-ben nincs, ergó visszafejlődés, magyarán ez egy butítás. Butítást meg én valahogy nem komálom. Téma lezárva.
  • Gibor
    #61
    Pedig jó dolog, kiegészítette a játékot. Nekem tetszett például. Na várjunk viszont elég érdekes amit írsz, egyszer azt mondod hogy örülsz hogy a gta iv-el elindultak egy reálisabb irányba, de viszont ami reális az már nem gta ba való. Most akkor milyen állásponton vagy tulajdonképp? Mert saját magadnak mondasz ellent.
  • ratgab
    #60
    Jah, ha bugyutaság az autótuning, a fegyverskill fejlődés (fegyvermodding akár), rendőr, taxi, tűzoltó, mentős küldetések, fuvarozós küldetések, esetleges autóvásárlás (interneten rajta volt a hirdetés, a telefonszám is, de nem tudtál venni pedig másra nem is volt való az a rengeteg lóvé), repülővezetés, boltvásárlás (Vice City) akkor igazad van. HA ezek egyike se reális elvárás, akkor értem.

    Csak annyit remélek, hogy az Assassin's Creed sorozat nem indul el ugyanígy a butulás útján, mint a GTA eddig. AC topikban vagyunk és te mégis a sótlanabb játékmenetnek tapsolsz. Érdekes hozzáállás mikor a fentebbiek nagy része AC szerves és szeretett részei (különböző fegyverek, harci stílusok fegyverenként, kivégzőmozdulatok, városfelújítás, saját "bandánk", annak menedzsmentje, ruhák, fegyverek vásárlása, gyűjtőgetősdi (zászlók, kincsesládák, miegymás) stb. stb).

    Saints rowban minden megvan, ami a GTA 4-be elfelejtettek betenni és semmivel sem butább játék annál. Ennyi erővel ráfoghatnák AC-re is hogy butaság mivel falakon mászunk fel másodpercek alatt. Játékmeneten és a lehetőségeken van a hangsúly és GTA4 mindkettőben elbújhat az AC és SR háta mögött. (Nem vagyok GTA ellenes, de a 4. rész kivágta a biztosítékot, de reménykedem benne, hogy az 5. rész köszörüli a csorbát!).

    Offot ezennel befejeztem!
  • sublimaze
    #59
    Nem, de a gta-ba nem sok értelme van... :D Jó, a tuning az elfér(akinek van kedve az bíbelődik vele) viszont ez az elhízás dolog végképp nem kell a gta-ba(meg a velejárója, stamina, stb. dolgok).