• csimmasz
    #161
    Istenem!
    Egy két emberre ráférne egy kis kommunizmus, nem durva, csak olyan 70 és 80 as évek eleje.
    Amikor a rendőrök jószerivel azt tettek amit akartak, olyan, hogy rendőrt feljelenteni?
    Emlékszem, amikor az utcán kiabáltam egyik haveromnak, hogy mit hozzon a közértből nekem, oda jött egy rendőr és csak annyit mondott, hogy ha nem fogom be a pofám bevisz a rendőrségre és úgy megver, hogy az anyám sem ismer rám!
    A durva az, hogy meg is tehette volna, mint ahogy sokszor megesett másokkal.
    Egyszer amikor úgy döntöttem, hogy nem állok meg a rendőrnek kismotorral, mert ketten mentünk vele, egyszerűen elütöttek a kocsival, ha anyám nem látja az erkélyről akkor nem történik semmi és bevisznek, igy sem lett belőle semmi csak elengedtek, de az hogy az életemet veszélyeztették az semmi.
    A kis pöcsök meg itt habzó szájjal üvöltik, hogy nincs szólás szabadság, de van sőt még szabadság is van, nem úgy mint régen, külföldre is csak külön engedéllyel mehettünk.
    Az önbíráskodást pedig verje ki a fejéből az aki kitalálta, mert a bűnözök Kánaánja lenne ha mindenki pofán vághatná a másikat büntetlenül.
    Miért hiszi minden kis pöcs, hogy egy szituban ő ütne nagyobbat?