Game of Thrones RPG
  • Blondy
    #76
    az a vicc h vissztettem egy régebbit a 301---> 285 és nyertem vele 10-15FPSt. Valami úgy tűnik a processzort fogja meg. Amikor nem indul el a játék akkor is kiakasztja 100%-ra és not responding.
    Már 1024*768 low detailen tolom, de ami fura és sosem tapasztalt dolog korábbi játékoknal az az hogy húzom az egeret és forgatom körbe a kamerát. kb 20 FPS-el elfordul 180-200 fokot majd hirtelen megakad pár század mp-re és a következő pillanatban már 360 fokban meg fordult a kamera a karim körül és az ellenkező irányba nézek. Emiatt szinte képtelenség egérrel irányítani mert fordulás után sosem tudom épp melyik irányba állok éppen. Már úgy fordulok h balra irány akkor elidnul balra ez a lófaszjóska és utána megnyomom a középső gombot és akkor centerbe áll a nézet. Így legalább mindig arra nézek amerre akartam :P De h mi lehet az oka h igy bedermed arra jo lenne rájönnöm. Agyon frissitettem mindent már. Elképesztően hosszu loading screenek is vannak és a párbeszédek közben is meg meg akad a kép de a hang akadás menetes például.