90
Game of Thrones RPG
  • cikasz
    #90
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na végigvittem többféleképpen!
    Érdekes, hogy 2 verzióban biztosan meghal Mors és Alister is két verzióban pedig nem derül ki. Tulajdonképpen nyitva hagyták a kaput egy lehetséges folytatáshoz velük.
  • cikasz
    #89
    Hehh már meg is oldódott :)
    Amint visszamentem a falhoz a parancsnok beszélt is velem az újoncokról. Tehát ezek szerint ideértek akiket toboroztam.
  • cikasz
    #88
    Sziasztok.
    Bár rég volt hozzászólás én csak most játszom a játékot.
    Hátha tud valaki segiteni.
    A vége felé járok amikor Riverspring-ben is kellene toboroznom a falra embereket Mors-al. Párat összeszedtem az utcákon és a kapunál az őr azt mondja, hogy a tömlöcökben vannak még. De amikor lemegyek csak azzal a kovács féleséggel tudok beszélni aki viszont egy gyáva szar így nem akartam vinni. Csak az az egy tömlöc van nem? amit a kriptákból is el lehet érni.
  • totya4
    #87
    Béna teszt, kötelességből íródott... a grafika például szerintem kurva szép.
  • atapka
    #86
    Sziasztok!
    Volt valakinek olyan hibája hogy a menüben -> beállitásokban nincs semmi szöveg ?? És a skilleknél sincs :S
  • kjhun
    #85
    És honnan lehet leszedni????
  • Torzonborz
    #84
    Elkészült a honosítás a játékhoz ! Azt hiszem így teszek még egy próbát vele.
  • Prince23
    #83
    HG teszt 7.5/10
  • dartonita
    #82
    Na befejeztem.
    Haaat ez a jatek nagyon bejon!Tul azon hogy bizony vannak gyermekbetegsegei,neha bugok is es altalaban eleg nehez mukodesre birni,de amikor megy....uhh alig lehet abbahagyni.Oszinten szolva nem szorakoztam ilyen jol szerepjatekkal a Dragon Age:Origins ota.
    Most teszteljuk Mors-t ketkezes harcmodorral,Alystert pedig light armorban,1(kesobb 2)fegyverrel :)
    Btw aki tud egy epic light armort a jatekban,dobhatna egy pm-et,vagy spoiler tagben elarulhatna hol van.Medium armor sok van,de lightot nem nagyon talalok.
  • grebber
    #81
    Egyelőre nincs hír ezzel kapcsolatban!
  • Trantorius
    #80
    Várható magyarítás?
  • Blondy
    #79
    ez nálam is rendszeres gond. feladatkezelőben szoktam nézni az történik ilyenkor h lefoglal az exe magának 100-120k memóriát majd ott 95-100% terhelve a procit megragad. Néha látom h elkezdi tovább foglalni a memóriát és akkor tudom h most el fog indulni. Amúgy az esetek felében így sem látom az HBO logot meg ami elötte van csak elindul a játék. Máskor a logok is bejönnek. Majd megpróbálom ezt az xp kombatibilitást én is.

    Amúgy én 1x már végig toltam Water Dancer, Landed Knight párossal mediumon és most a kétkezes night & sellsword(assasin) comboval tolom max nehézségen. Hát alesternek vannak néha problémái a csatornarendszerben ahol egy lütyő water dancer trsat kap magamellé elég lófaszjóska. Ott már 3-4 visszatötltés befigyelt nálam is. Morrs-al persze megint semmi gond nincs. Ijászt én bevallom nem mertem kipróbálni.
  • dartonita
    #78
    Nekem is gyakran van ilyen,fogalmam sincs miert.
    Xp kompatibilis modban inditom el par napja,azota 80%ban elindul.
    Egyebkent nagyon bejon a jatek,de csuful elbasztam a karaktervalasztast.SENKINEK nem javaslom hogy ijaszt valasszon masodik karakternek,szinte totalisan eletkeptelen.Ha van egy tank vele aki magara huzza az ellenfeleket,akkor oke,de egyebkent siman ledaraljak a harcosok.Most rendesen szivok emiatt,de vegigtolom ha kell akkor alacsony nehezsegen.Marha jo kis jatek,bar teny hogy a kameramozgatas rendkivul bosszanto.
  • Blondy
    #77
    rájöttem. az unreal engine baszakodott a rendszeren.

    amd athlon64 dual core, nvidia 9800

    Kínomban felraktam ezt: http://udk.com/news-beta-may2012

    Ez valami fejlesztői környezet az engine-hez , de amikor telepíti sok járulékos szir szart felinstallál amitől megjavult a játék is és most van FPS is és nincs akadás.
  • Blondy
    #76
    az a vicc h vissztettem egy régebbit a 301---> 285 és nyertem vele 10-15FPSt. Valami úgy tűnik a processzort fogja meg. Amikor nem indul el a játék akkor is kiakasztja 100%-ra és not responding.
    Már 1024*768 low detailen tolom, de ami fura és sosem tapasztalt dolog korábbi játékoknal az az hogy húzom az egeret és forgatom körbe a kamerát. kb 20 FPS-el elfordul 180-200 fokot majd hirtelen megakad pár század mp-re és a következő pillanatban már 360 fokban meg fordult a kamera a karim körül és az ellenkező irányba nézek. Emiatt szinte képtelenség egérrel irányítani mert fordulás után sosem tudom épp melyik irányba állok éppen. Már úgy fordulok h balra irány akkor elidnul balra ez a lófaszjóska és utána megnyomom a középső gombot és akkor centerbe áll a nézet. Így legalább mindig arra nézek amerre akartam :P De h mi lehet az oka h igy bedermed arra jo lenne rájönnöm. Agyon frissitettem mindent már. Elképesztően hosszu loading screenek is vannak és a párbeszédek közben is meg meg akad a kép de a hang akadás menetes például.
  • Nos
    #75
    Na ez hülye kérdés vol :)
    Szóval akkor nem tudom.
  • Nos
    #74
    Nálam semmi probléma nem volt. Friss a drivered?
  • mike01010101
    #73
    A sztori nagyon jo, inkabb szenvedek a rossz iranyitassal es elcseszett unalmas harccal csak haladjak a tortenettel . Erezni hogy az iro Martin keze benne van. Barcsak a fejlesztok is ezen a szinten lettek volna.
  • Blondy
    #72
    valaki tapasztalta következőket:
    akad a játék. még párbeszédek közben is meg megakad ha "tölti" a következő mondatot. A chapter II elején ahogy állok 15 FPS és a sétáló emberek meg megakadnak 1-1 sec-re. Low-Low detailen próbálom a vasamon pedig bőven elfutott a Mass effect3 és a witcher2 ,risen2 skyrim is. Azok sokkal durvább grafikával hasította ez pedig szó szerint beszaggat. Legújabb Nvidia Driver. 2 magos Amd 9800as Nvidia kártya és 3 giga ram.

    jah és indítani azt kész röhej. Mindig bejön a game of thrones kép és 4/1x tovább megy de általában csak unreal3 engine not respondong és ki kell lőnöm a taskot. ???
  • Nos
    #71
    Vége.

    Ilyen storyt és ekkora drámát még nem láttam rpg-ben.

    A történet hasonlóan jó, mint a könyv.

    Huhh . . .
  • Nos
    #70
    Én még csak a 12-nél járok.
    Volt egy hely, ahol leűlt kicsit a történet, de összességében nagyon jó.
    Igaz, a mass effect, vagy más akció játékokhoz szokottaknak biztos túl sok a szöveg. Viszont akik szeretnek olvasni és kicsit úgy tekintenek rá, mintha félig játék, félig pedig egy mellékepizód lenne a filmhez, azok nem fognak csalódni.
  • Sobel
    #69
    Már meg is van :D
  • Sobel
    #68
    Esetleg nem jutott el valaki a 14. fejezetig? Mert elakadtam és végigjátszást sem találok. (Csak folyamatban lévőket amik még nincsenek kész, de még csak egy hete jelent meg a játék úgyhogy nem csoda) A Királyvár alatti alagútban nem találom a kastélyba vezető titkos járatot, amiről Varys beszélt. A segítséget előre is köszönöm.
  • Nos
    #67
    asszem 16 chapter
  • Palinko
    #66
    áh nekem reinstall után megoldotta, de most a 3. reinstall után fogtam és kivágtam mindent ami a játékkal kapcsolatos :D
  • IgH
    #65
    senki nem találkozott olyan problémával, hogy indítás után bejönnek a logók, aztán a game of thrones feliraton egyszerűen nem megy túl a játék?
  • Palinko
    #64
    hány chapter a játék?
  • mike01010101
    #63
    Unreal 3 engine-t használnak, nézd meg a Mass Effect 3-at vagy a Gears of War3-at hogy mit tud az engine. Azt nem értik meg sokan hogy annak hogy hány poligonból áll a modell és mennyire szépen van feltexturázva semmi köze az engine-hez.
  • Palinko
    #62
    de lehet pont azért látszik meg a grafikán mert öreg a motor nem? és nem adhatták előbb ki mert a sorozat ugye.
  • Seth
    #61
    Állítólag már 6 éve foglalkoztak a dologgal, jóval a sorozat megjelenése előtt.A sorozatos karakterek arcát is utólag csinálták hasonlóra,hogy passzoljon vmelyest a sorozat szereplőihez. 6 év alatt viszont ha csak ennyit tudtak csinálni,az elég lusta 6 év lehetett :D A sztori mondjuk tényleg jó
  • Palinko
    #60
    azért előtte elkezdték :) remélem lesz folytatás
  • s1lkforrent
    #59
    A HBO sorozat tavaly lett sikeres, csoda hogy 1 év alatt ilyen játékot összehoztak.
  • mike01010101
    #58
    Az 5.fejezetnél tartok és jó a sztori. Érinti ill. átfedi a könyvet és a sorozatot. Cersei, Varys és még néhány filmszereplő is feltünik.
    Kár hogy technikailag nem tudtak felnőni ehhez.
  • Nos
    #57
    ez fájdalmas hiba volt, ja
  • Torzonborz
    #56
    nem azt mondtam hogy nem tartozik bele de nem feltétlenül az határozza meg. h'n's-t meg nem is említettem...
    játszottam igazi ( pnp ) rpg-t nem pofáztunk órákat mégis kijátszottuk az általunk kitalált karaktert.
  • lwb
    #55
    A grafika nagyon gyenge, felfedezés szinte egyáltalán nincs benne, a harc is felejtős, de aki szerette a könyveket, az nem fog csalódni.

    Ez nyilván a rajongóknak készült és mivel én az vagyok, ezért nekem nagyon bejövős. Ha valaki olvasta a könyveket és tetszett neki, az nem fog a játékban sem csalódni. Aki TES VI-ot vagy DA3-at vár, az inkább felejtse el.
  • Palinko
    #54
    de bizony beletartozik, hogy értsd a szereped. a könyv sem volt valami akciókönyv, játékhoz sem illene a hack n slash
  • Torzonborz
    #53
    az a "roll playing" helyesen "role-playing" és nem a sok pofázástól lesz a szerepjáték igazi szerepjáték.
  • Nos
    #52
    A kutyás nyomkeresés nagyon ötletes.
    Nem tudom mennyit foglalkoztak vele azok, akik nagyon dúrván lehúzták, de szerintem nem sokat.
    Vagy zavarta őket, hogy a párbeszédek három mondatnál hosszabbak?

    Pedig az RPG rövidítésből a "roll playing" pont ettől lesz roll playing.

    A gamespot mondjuk 7-et adott.
  • Csokis
    #51