• atiwrc
    #34
    Ugylátszik vannak itt még akik emlékeznek a régi gamekre, a doomal csak haveroknál játszottam, de valahogy a duke nukem 3d után(ami az elsö gépemre felrakott első 3 játék közül a kedvencem volt), nem tudott annyira lekötni, hogy az én gépemre felrajam.
    A duke nukemben is közel 100 órát biztos eltöltöttem, de a végéig nem tudtam elérni...

    Másik game amivel iszonyatos sok idöt töltöttem az a grand prix2 volt, 2004ig, amig nem lett jobb gépem a p1esnél, szerintem több száz órát eltöltöttem(bár lehet már az rfactorba is lesz annyi óra...) 2001 nyarán 11 világbajnokságot toltam végig(igaz 25%-os futam hosszal), minden évhez külön csináltam csapat felállásokat, ide oda rakosgattam a pilotákat, hu de jó lenne elöszedni azokat a carseteket megnézni az én általam felvázolt 2012es csapatfelállás hogy nézett ki:D
    Az rémlik hogy voltak akiket olyan kocsiba ültettem ahova később tényleg oda szerződött, ferrariba massa alonso, raikkonen, a jaguárba webber meg coulthard(ugyebár a redbull a jaguárt vette meg.), mclarenbe button, stb. :)