Az új Test Drive játék
  • Alexease
    #488
    Igen, kicsit elhuztak a karriert, foleg amikor egy teljes sorozatban (6–8 idomero/futam) csak 1 auto van es 2 palya, raadasul szinte nem ad semmit. Foleg hogy szivatos a dolog, mert sok „idomero” (idofutam) neha eleg expert (a vegletegig kicentizett), a futamok az AI miatt meg unalmasak (lassuak, egyedul autozas) vagy idegesitoek, mert idiotan kozlekednek.

    Raadasul, nehezsegi szinttol fuggetlenul, olyan mintha mindig ugyanolyan gyorsak lennenek, csak a benazasuk es az aggressziojuk valtozna. Ami logikus, csak akkor van gaz, amikor a nyilt egyenes palyan ram legyeznek es/vagy leszoritanak a retekbe;D

    Plusz van furcsa catchup is. Imolaba, ha a start utan 2 koron belul megeloztem a teljes mezonyt, utana koronkent 3 masodpercet kapnak. De ha a start utan a mezonyben maradok, utana 10 kor alatt eselytelen legyurni oket (normalis autozassal).

    Sajnos ezek es a hasonlo betegsegek az ilyen jatekok velejaroi, ez igzabol csak a sokaig keszulo, nagy tapasztalatos konzolos cuccoknal tudjak ugy-ahogy megoldani. De ott (pl. Forza) nagyon nagy elony, hogy millio auto van hozza, es havonta toltak ki a plusz autocsomagokat, penzert es/vagy pontokert, igy folyamatos a kihivas.