Svéd extrém/progresszív/math metál
  • Pretorian
    #37
    Igen én igazából arról beszélek, hogy van még vagy 100 másik ugyanilyen banda hasonló hangzással, számomra egyik olyan, mint a másik.
    Egyébként Facebookon a Ministry éppen az új single-jét promózta, én meg hallottam a dalt, és mivel régóta Ministry fan vagyok, leírtam a véleményem, hogy hát szerintem ez hurkalé. Erre kollektíve nekem ugrott a fél fanbase, de még a gitáros is feljött, meg az énekes felesége is lol.
    Elég régóta hallgatok Ministry-t, és kb. a 2003-as Animositisomina volt az utolsó komolyan vehető anyag tőlük, de tényleg. Tudom hogy ők az industrial keresztapjai, de már régóta csak árnyékai régi önmaguknak, aztán elég meredeken indultak el lefelé. Szerintem a Dark Side of the Spoon volt a csúcs, amikor a Mátrix soundtracken meghallottam a Bad Blood-ot, szaladtam is megvenni a lemezt. Aztán ugye 2003 végén kiszállt Paul Barker aki a zene nagyrészét írta, és kb. ennyi volt a Ministrynek.
    Na mindegy, a lényeg az hogy én vagyok a szar mert nem tetszik az a fos amit mostanában csinálnak.