PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • Penge88
    #1028
    Üdv. Hát első nap gokart-ot nyomattuk, piszkosul elfáradtam, fárt a hátam mint állat. délelőtt 10-től délután 3-ig. Közben kaja, meg eligazításokkal, okításokkal, mindenkihez volt szavuk, hogy mit láttak, mit csinálok rosszul, mikre figyeljek. Aztán szimulátoron köröztünk, majd irány haza. Másik nap széria kocsikkal volt szlalom, majd auto-cross, Evo-val mentünk fejenként 2 kört a pályán, az is állati volt. Ráadásul kézi váltós géppel. Majd szimulátorozás és a stock car-al vittek egy-egy kört. Hát azt végig vigyorogtam. Nagyon eseménydús nap volt, jó instruktorokkal, jó társasággal. Tényleg, aki csak teheti, gyúrjon rá, hogy szintén nyerjen egy ilyet, mert állatira megéri.

    A programról annyi hangzott el, hogy próbálják még realisztikusabbá tenni az ffb-t, illetve azt, hogy jobban átjöjjön az, hogy ha már alulkormányzott az autó. Slip angle-ről volt sok szó, nem emlékszem már minden részletre, de az elhangzottak alapján nem úgy tűnik, hogy vérpistike szintre kívánják vinni a dolgot. A grafikáról én személy szerint nem sokat hallottam.

    Profi versenyzők által kordában van tartva a gépezet, így azt gondolom, rossz irányba nem mehet el a dolog. :)