1087
PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • Alexease
    #1046
    Nem, valszeg megpusztult az oldaluk es/vagy a szerveruk, a weboldal is fake, https hibaval visszadobja.
  • NIBI
    #1045
    Ti be tudtok lépni a progiba? Nézzem meg az internet kapcsolatomat hibával nálam nem indul el. :(
  • NIBI
    #1044
    Hát ja ez az SQ beosztás a kisebbeknek nem feltétlen előny.
    152 nap az szép. :)
    Én jó ideje nem is toltam semmivel, de ez köszönhető annak is hogy nem nagyon voltak street verdás eventek. Hát most van egy pár, szal elleszek. :D Eljött az én időőőőőőm. :P
  • Alexease
    #1043
    Nekem is kifizetgettek a korabbiakat, nalam 152 nap volt a legregebbi:)

    Nekem teljesen elvettek a kedvem, legalabbis a Event-tol, hogy azt toljam esetleg nyeremenyert, amiota SQ van. Most mar teljesen eselytelen a dolog, mivel nem lehet indulni lejebb, a sajat kategoriaban meg uridok vannak;D

    Kiveve multkor, amikor ossszesen 4-en indultunk, igy az elso 5-be belefertem a 10-bol:DDDDD
    De az is tipikus volt, a nulladik napig egyedul voltam, aztan az utolso oraban benezett a szokasos 3 ember, toltak 1-1 kort, es bezsebeltek azt is a tobbi melle;D
  • NIBI
    #1042
    Jajj de jó, végre emailben értesítenek a nyereményről. :)
    Így 1,5 hónap után végre meg is kaptam a nyereményeket. :P
    Ezzel máris újra megjött a kedvem nyomatni az SRW-t. :)
  • tigris013
    #1041
    van belső nézete is na mindegy, másrészt low-on tudok videózni, de amúgy meg mediumon játszok vele
  • Alexease
    #1040
    Egyreszt grafikailag meg a 10 evvel ezelotti szintet sem uti meg, azt az engine-t, ami alatta van;D
    Masreszt full arkad, hatulrol tologatos video.
  • tigris013
    #1039
    mi szent szar? :D
  • Alexease
    #1038
    Szent szar!:)
  • lac coo
    #1037
    Szevasz !


    Kár volt .... :)
  • tigris013
    #1036
    Szevasztok!

    Egy kicsit videózgattam
    BMW M3 E92 GT2
  • Szabi #1035
    nagy élmény lehetett, grat
  • tutuhawer #1034
    gratulálok, jó olvasni a beszálmolót, jó tudni, hogy magyar spíler is eljutott a ynereményig. Nem semmi
  • Penge88
    #1033
    Hát, amúgy, ez volt az első event, amin indultam, mivel decemberben kezdtem el az SRW-t. És ugye, 3 autó van alapból és mondom, de jó, az evo-val van is event és elkezdtem körözgetni. Láttam, hogy két napos experience-t lehet nyerni, hát mondom meglátom, milyen köröket sikerül. Aztán az első napokban láttam, hogy ott lehetek az élbolyban. Majd a végén sikerült elhappolni 1 tizeddel a győzelmet. :) Mellesleg, egyes event-eken számomra is néha olyan idők vannak hogy pislogok. Aztán egy időben sok QR-t toltam, credit vadászat miatt, de jópár eventen szereztem zsét, összesen olyan 50 dolcsi körül nyertem eddig úgy, hogy mostanában eléggé keveset volt időm tolni.

    Egyébként, monták, hoy kormány eladásokból, a játékon belüli autók eladásából, ilyen driving experience-k eladásából (F3, Audi, Evo) van komolyabb bevételük. Akkor mikor ott voltnk, voltak, akik F3-aztak, illetve akik R8-akkal, meg TT-kkel köröztek a pályán. Szóval, megvannak, valaki megkérdezte, hogy mi a realitás a nemrégiben felröppent hírnek, hogy hanyatlóban van az SRW, a Nico annyit mondott, hogy valakinek mindig unszimpatikus az SRW, így hát kitalál ezt-azt. De a srácok, akikkel voltam, ők is komolyak voltak. rFactor, iRacing, RBR, ezek voltak azok a szimek, SRW-n kívül, amikkel az emberek nyomultak javarészt. Én még odaröttyintettem, hogy GTL, meg Euro Truck Simulator (amit egy másik srác is tolt a csapatból xD ) és csak mosolyogtak, GTL-t azt mondták, hogy az igen, az tényleg hangulatos.

    Jó csapat verődött össze, igazából teljesen nem tudom kiadni magamból az élményt annyira, amennyire szeretném és hogy mindenkinek átjöjjön, de akinek benzin csordogál az ereiben (mint nekem), annak ez olyan, mintha infúzióval betolnának egy kis versenybenyát is a keringésbe és megnyitnák, hogy ne csap csöpögjön, hanem rendesen folyjon :) A végére maradt a stock car autóztatás, hát az... az volt a pont az i-re. Ahogy az megy, hangzik, kanyarodik, fékezik, kegyetlen. Pedig hát, verseny szériák között ennek a "legszarabb" a kanyarodási képessége, fékezése, stb.

    Szóval, egyszer mindenkinek ott a helye. Még most is olyan, mintha csak álmodtam volna az egészet, de oldalra nézek, ott a póló, a sapka, meg a kapott papír arról, hogy ott jártam.
  • Alexease
    #1032
    En is csak magam oromere autozom, amugy nem erdekel, nem sok ertelme van;)
    Mostanaban ritkabban, mert nem jonnek uj autok. De foleg azert, mert mostanaban az rF2 eleg hasznalhato lett, kezd kinoni az alpha/betabol, van tartalom is, az iR-hez is van Lotus, azok utan meg eleg szar erzes az SRW:)

    Legalabb lenne realfeel meg normalis AI beallitasok... Akkor a bo es valtozatos autvalasztek (+100) miatt, meg ha nem is toppos a dolog, eleg jol el lehetne szorakozni vele.
  • lac coo
    #1031
    En hozza se nyulok semmifele hotlapozashoz, elore megmondom , hogy 5-10 mp-es hatranyban vagyok :))))
  • Alexease
    #1030
    Koszi.

    En is abban remenykedem, hogy tul sok ott a penz, a tamogato, a csapat es egyeb korites, hogy elgagyizzak a dolgot.
    Csak sajnos komoly hatranyban vannak az engine miatt:/ Jo az rF1 engine, ki lehet belole hozni jo dolgokat (azert alapbol az SRW sem rossz), ott van pl. a GSC, P&G vagy a HGTL. De 8 ev lemaradas, foleg hogy minden mas ceg teljesen uj cuccokat es extrakat fejleszt, eleg sok.

    Ez a „ragyurni a top idore” nem ugy mukodik hogy: „Nah, majd most!”:D Ahhoz kell valami „tehetseg” is:P
    A top idok lattan nem allat vakarok: Hmm, jo ido, hogyan is kellene beallitani az autot...? – hanem az elso gondolat az: Ez meg mi a banatos f*sz*m?!?!:))))))))
  • polux
    #1029
    Köszi! :)
    Jöhet még részletesebben is az elejéről amikor belecsaptál az eventekbe. :)
    Elhatároztad hogy kijutsz, vagy csak összejött a teljesítményed alapján?
  • Penge88
    #1028
    Üdv. Hát első nap gokart-ot nyomattuk, piszkosul elfáradtam, fárt a hátam mint állat. délelőtt 10-től délután 3-ig. Közben kaja, meg eligazításokkal, okításokkal, mindenkihez volt szavuk, hogy mit láttak, mit csinálok rosszul, mikre figyeljek. Aztán szimulátoron köröztünk, majd irány haza. Másik nap széria kocsikkal volt szlalom, majd auto-cross, Evo-val mentünk fejenként 2 kört a pályán, az is állati volt. Ráadásul kézi váltós géppel. Majd szimulátorozás és a stock car-al vittek egy-egy kört. Hát azt végig vigyorogtam. Nagyon eseménydús nap volt, jó instruktorokkal, jó társasággal. Tényleg, aki csak teheti, gyúrjon rá, hogy szintén nyerjen egy ilyet, mert állatira megéri.

    A programról annyi hangzott el, hogy próbálják még realisztikusabbá tenni az ffb-t, illetve azt, hogy jobban átjöjjön az, hogy ha már alulkormányzott az autó. Slip angle-ről volt sok szó, nem emlékszem már minden részletre, de az elhangzottak alapján nem úgy tűnik, hogy vérpistike szintre kívánják vinni a dolgot. A grafikáról én személy szerint nem sokat hallottam.

    Profi versenyzők által kordában van tartva a gépezet, így azt gondolom, rossz irányba nem mehet el a dolog. :)
  • Alexease
    #1027
    Engem is erdekelne.

    Es ha mondtak, mutattak valamit a programmal kapcsolatban, es ha publikus, az is erdekelne. Pl. mit terveznek hosszutavon, milyen iranyba mozdulnak el stb.
    Remelem nem gagyizzak el, nem lesz belole gamepad-es verpistike foss. De raferne most is egy nagygeneral, egyreszt a fizikara es gumira, masreszt a kinezettre es szolgaltatasra.
  • lac coo
    #1026
    Hogyne , persze, nyomasd !
  • polux
    #1025
    Érdeklődve várjuk a részleteket. :)
  • Penge88
    #1024
    Üdv Urak! Pénteken értem haza Sonoma-ból, ahol részt vehettem az SRW Performance Driving Center központban megszervezett, 2 napos "tréning"-en. Még januárban nyertem, aztán mostanában annyira nem voltam itt, hogy előre mondjam, mert készülődés volt, stb stb.

    Viszont annyit, hogy ÁLLATI VOLT! Mindenkinek javaslom nyomassa azt az event-et (is), mert életem eddigi legnagyobb autósporttal kapcsolatos élményét szereztem ez alatt a néhány nap alatt. Mindent állnak. Valahogy még most sem hiszem el, hogy kint jártam. Ha egyhangúan szeretnétek, leírhatom a részleteket :-)
  • Brenor
    #1023
    Valaki elkezdte közületek (jónak mondható eredménnyel) a Kart Championship-et? Az első három pálya után 7. helyre beküzdöttem magam összesítettben ami helyileg kb ott is van ahova vártam magam, viszont a top köridőm is 1 másodperce van legalább attól amit az élmenők konstans hoznak és ez bosszant igazán. Egyrészt a 70%-os fékerő az optimális amire gyárilag van rakva, vagy feljebb kéne venni? Másrészt egy pár tipp jól jönne kimondottan gokartokhoz, mert eddig versenyszerűen csak alsóbb kategóriás formula autókkal (Nippon, Toyota Atlantic) nyomtam ami egy teljesen más világ volt és elég nehezen ismerem ki magam ezeken a kis dögökön :)
  • Alexease
    #1022
    En sem tudok posztolni, mert amikor elkuldom, elobb kijelentkezik, nem kuldi el, aztan visszatesz mint vendeg;)
    Valszeg a social-lel kapcsolatos aktivalas/bejelentkezes/user-kovetes karav be, mostanaban nagy divat, de legtobbszor szar az egesz...
  • Brenor
    #1021
    Te legalább tudsz valamicskét csinálni. Nekem speciel nem jelentkezik ki egyszer se nézelődés közben, viszont posztolásnak a közelében se vagyok, mert 3 nap alatt 3 aktiváló emailt küldettem el magamnak de egy se jött meg, haverok meg már a játékba se tudtak emiatt regezni csak egy hét alatt. -.-
  • Alexease
    #1020
    Mekkora foss az SRW forum:/ Lehetetlen bongeszni es posztolni, folyamatosan kijelentkezik. Bar teljesen lenyegtelen, ugy is szarnak ra;D
  • tigris013
    #1019
    E30-al vannak versenyek?
  • tigris013
    #1018
    Hát b..., hogy ebbe se lehet normálisan menni, direkt belémjön én meg neki a falnak azt vége is a lengőnek. Ezek normálisak??
  • tigris013
    #1017
    szeva
  • Hunn1a
    #1016
    Szevasz, Ryan! Sok sikert.
  • tigris013
    #1015
    oké köszi az infót
  • Penge88
    #1014
    Üdv! Király, hogy tetszik a dolog, üdv a körünkben.

    Mostanában már számít annyiban a SQ, hogy az event-ek is szét vannak bontva, 700-800, 800-900, stb. Így akinek van 1000 SQ-ja, nem tud bemenni a 700-asba, nem tudja elhappolni a helyezést egy 750-estől, így megnő az esély a kezdőbbeknek, hogy egy kis cash-hez jussanak. Eddig mi volt? Jött Peppinho, meg Piratella, és bezsebelte az Intermediate és az Advanced event főnyereményét is.

    Általában, ha jó eredményt érsz el egy event-en, akkor nő az SQ. Meg gondolom quick race-ektők is függ némileg.
  • tigris013
    #1013
    kedvetkaptam hozzá és nyugodtan javíthasz.

    Más

    Kinek mennyi SQ pontja van?
    Nekem 747, nem tudom hogy ez számít-e valamit
  • tutuhawer #1012
    helyesbítenék, ha nem haragszol. Az NFS-fanok csak az NFS World-ből ismernek. Tehát nem a fórumban vagy ismert, hanem a fórum pontosan 1 topicjában vagy ismerős. De! Nem vagy annyira kutyaütő, ezért merészeltem ajánlani az SRW-t, hátha kedvet kapsz. Befizetőkre mindig szükség van
  • tigris013
    #1011
    Ja a Need For Speed World-ből ismernek. De nem is az autóbeállítás volt a gond hanem a Controllerem nem passzolt a játékhoz (Logitech F510 Gamepad), de a Joystick-os Feedback beállítással meg a Steering sensitivity-t levettem 0-ra és már tökéletes volt számomra
  • Alexease
    #1010
    Igy a videot elnezve, valamelyik NFS-bol ismerhetnek:))) Ha bekapcsoltal volna meg 1-2 segitseget, akkor meg izzadnod sem kellett volna ebben a melegben, korbe ment volna az auto magatol:D

    Nem piszkalas, csak poen, nincs vele gondom.
    Bar fajdalmasabban erintene, ha az SRW ebbe az iranyba mnenne el, latva a felhasznalokat, mintha egyszeruen becsuknak a ceget.

    Amugy az SRW-ben nem valami sokat, neha szinte semmit nem lehet allitani az autokon, foleg a fix setup-os eventek miatt.

    Ha autoallitas, akkor az alabbit javaslom, azzal el lehet szorakoni nehany orat es tobb tucat kort, amig osszeall egy jo autobeallitas:DDD

  • tigris013
    #1009
    Szevasztok!

    Új játékos vagyok a Simraceway-ben, de itt a forumon eléggé ismernek. Csináltam egy videót méghozzá Hot lap eventet, mert a többi verseny az 8-10 perces. és az nem volt kedvem levideózni. Ez a második profilom és ebbe most kicsit gondolkodva belementem e legmélyebb beállításohoz, hogy a kanyarodást kijavítsam. A nevem a játékba "tigris013"
    Simraceway: tigris013 - Hot lap event (Mazda MX-5, 1:56.777 time)
  • Penge88
    #1008
    Értettem "papó", csak ahhoz képest, nem igazán látszik az a tekintélyt parancsoló kor, amit magadról állítasz, de mindegy. Vagy csak jól titkolod :D Nem is vagyok rá kíváncsi, nem is azért írtam, amit írtam.
  • Toya
    #1007
    Ez a hozzászólásaidat olvasva elég elszomorító. Úgy látszik a kor nem pótolja a modort, a kulturált viselkedést és a neveltetést...
    És most látszik, hogy trollkodni kortól függetlenül tudnak kellően frusztrált emberek :D