PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • Alexease
    #1005
    Ezert is irtam a pletyka hir utan, a hivatalos forum alapjan, hogy meg ha valoban elmentek/elkulduldtek embereket, a ceg nem fog bezarni.

    Korabban is volt rola szo, hogy az SRW-nek az elsodleges bevetele a RaceCenterbol van Sonomaban. Aki nezegetett videokat, kepeket es hireket a jatekon kivul, vagyis erdekli a dolog, es nem csak egy ujabb ingyenes autos jatekot tologat, az tudja, hogy eleg szep garazsuk van tele verseny autokal.

    Valszeg koncepciot kell valtsanak, mert az eddigi kicsit vicces volt. Az emberek szamara ingyen adjak a programot, ingyen tartjak fent a szervereket, ingyen vannak a scannelt palyak, 2 even keresztul hetente jottek a scennelt, licenszelt autok (atlagban 1-2$-ert, kreditert is vasarolhatoan), es 300E$-t szortak szet dijazasokra.

    Es ezt ugy, hogy az emberek nagyresze soha semmit nem vett meg, csak kreditet gyujtogetett, nehany mindent nyertek, es egy kisebb reteg neha koltott is valamit a programra.

    Nehany pletykaterjeszto zsigerbol nem szereti az SRW-t (Ignite), mivel hozzajuk fuzodik eredetileg az rF1 korszakbol a fizetos portal/mod otlete. Amit akkoriban leszavaztak, de talan abbol az otletbol indult az SRW.
    En 5 eve vagyok SRW tag, vagyis ez nem friss program/project.

    Sajnos a rendszert kicsit elbaltaztak az elozoekkel: durvan valtozo au autok, a nagyresze konnyen ingyen is elerheto, szinte ertelmetlen dijazasok. Ezt az emberek megszoktak, nehez lesz valtani (ha akarnak egyaltalan).

    Valszeg nem szunik meg, kar lenne a programert, mert eleg jo, laza, konnyed, egyszeru kikapcsolodas a komolyabbak szimek mellett, raadasul a legnagyobb erossege a +100 darabos igen valtozatos auto tartalom.

    De ha megis bezarnak, es „bukom” a penzem, akkor sem fogok magamon eret vagni:) Valszeg a programot akkor is odaadnak fullban, offline hasznalhatoan.

    Es a penzt sem erzem elvesztegetett dolognak. En nem 1-2 autoval korozgettem, QuickRace-ben csepelve a tobbieket, hanem hasznalhattam szabadon majd' az osszes autot, akkor amikor csak akarom;)

    Es az arat eleg jol kihasznaltam, foleg ha olyan (kicsit felesleges) mas megvasarolt programokhoz hasonlitom (pl. F1 2012, TD:Ferrari), amelyek lehet hogy ujak, szebbek, latvanyosabbak, de sajnos a kezelesuk miatt szinte nullat jatszottam veluk:/