1087
PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • Kecsa01
    #1006
    Nagyon félreértettél, mert nekem nagyon is tetszik ez a szim. Kicsit jobban olvasd el amit írtam és a kicsi agyacskád hátha felfogja, hogy nekem mi nem tetszik. Ez itt egy kibaszott fórum, hogy az ember leírja a véleményét. A kormomhoz meg semmi közöd fiacskám. Hidd el, hogy amikor én megszülettem, akkor te még javában apád tökeiben voltál..
  • Alexease
    #1005
    Ezert is irtam a pletyka hir utan, a hivatalos forum alapjan, hogy meg ha valoban elmentek/elkulduldtek embereket, a ceg nem fog bezarni.

    Korabban is volt rola szo, hogy az SRW-nek az elsodleges bevetele a RaceCenterbol van Sonomaban. Aki nezegetett videokat, kepeket es hireket a jatekon kivul, vagyis erdekli a dolog, es nem csak egy ujabb ingyenes autos jatekot tologat, az tudja, hogy eleg szep garazsuk van tele verseny autokal.

    Valszeg koncepciot kell valtsanak, mert az eddigi kicsit vicces volt. Az emberek szamara ingyen adjak a programot, ingyen tartjak fent a szervereket, ingyen vannak a scannelt palyak, 2 even keresztul hetente jottek a scennelt, licenszelt autok (atlagban 1-2$-ert, kreditert is vasarolhatoan), es 300E$-t szortak szet dijazasokra.

    Es ezt ugy, hogy az emberek nagyresze soha semmit nem vett meg, csak kreditet gyujtogetett, nehany mindent nyertek, es egy kisebb reteg neha koltott is valamit a programra.

    Nehany pletykaterjeszto zsigerbol nem szereti az SRW-t (Ignite), mivel hozzajuk fuzodik eredetileg az rF1 korszakbol a fizetos portal/mod otlete. Amit akkoriban leszavaztak, de talan abbol az otletbol indult az SRW.
    En 5 eve vagyok SRW tag, vagyis ez nem friss program/project.

    Sajnos a rendszert kicsit elbaltaztak az elozoekkel: durvan valtozo au autok, a nagyresze konnyen ingyen is elerheto, szinte ertelmetlen dijazasok. Ezt az emberek megszoktak, nehez lesz valtani (ha akarnak egyaltalan).

    Valszeg nem szunik meg, kar lenne a programert, mert eleg jo, laza, konnyed, egyszeru kikapcsolodas a komolyabbak szimek mellett, raadasul a legnagyobb erossege a +100 darabos igen valtozatos auto tartalom.

    De ha megis bezarnak, es „bukom” a penzem, akkor sem fogok magamon eret vagni:) Valszeg a programot akkor is odaadnak fullban, offline hasznalhatoan.

    Es a penzt sem erzem elvesztegetett dolognak. En nem 1-2 autoval korozgettem, QuickRace-ben csepelve a tobbieket, hanem hasznalhattam szabadon majd' az osszes autot, akkor amikor csak akarom;)

    Es az arat eleg jol kihasznaltam, foleg ha olyan (kicsit felesleges) mas megvasarolt programokhoz hasonlitom (pl. F1 2012, TD:Ferrari), amelyek lehet hogy ujak, szebbek, latvanyosabbak, de sajnos a kezelesuk miatt szinte nullat jatszottam veluk:/
  • tutuhawer #1004

    Sok fejlesztés alatt álló új cuccot már meg is mutattak, az 1-2-3 hónapig elég, aztán akkor majd tisztábban látják,mit akarnak. Én sem húznám le a WC-n a játékot
  • Penge88
    #1003
    Moderáld magad. Most boldog vagy, hogy kiélheted magad, idejöhettél kiönteni magadból a szennyet, amit eziránt a szim iránt éreztél. Még a korodat sem mered felvállalni... Részemről ennyi volt. Viszont el kell hogy keserítselek, mert...

    (és ezt már mindenkinek)

    ..., ha valaki a hsz-ekbe is beleolvasott, az látta, hogy ott írja egy SRW-s pali, hogy azért ez a teljes leállással kapcsolatos rémhír pletyi túlzó, valószínűleg lesz létszámleépítés, de a jövőben jönnek új cuccok, és (ez már az én meglátásom) valószínűleg kevesebb event fog egyszerre futni. Eddig sem értettem, hogy miért volt 9 oldalnyi event, bőven elég szerintem egy hétre betárazni, az olyan 4-5 oldal a szokásos gokart eventekkel és ennyi. Plusz, akik gyakrabban járnak erre az oldalra (ami a cikket is írta), azok elmondása szerint ez az oldal szereti nyírni az SRW-t. Máskülönben meg, ha annyira a végét járja az SRW, minek tesztelnek Stock Car-t? Csak úgy "jáccásiból"? Szóval megszorítások (itt is sajnos) érkeznek, remélem, hogy tényleg csak egy kicsit visszavesznek a tempóból.
  • tutuhawer #1002
    nekem már elég , ha nem szar. Egy biztos: sokat mentem offline, és már elégedett vagyok, ha online tudok menni. Legyen ez SRW vagy moddolt Shift2, nekem mindegy. Teljesen mindegy, hogy valóban rámegyek a fűre és leszarom vagy elszállok akár SRW-ben, csak menjen a verseny. Igazából arcade vagy sim, szép vagy kicsit régi... mindegy nekem
  • Kecsa01
    #1001
    De nagyot mondtál dombóvári szarjankó parasztgyerek!
  • Kecsa01
    #1000
    Ha töltenéd, akkor több cigi kijött volna.
  • Alexease
    #999
    Ja, abbol a 20$-bol amit nyertem:) Vettem rajta 4 doboz cigit a hetvegere:DDDD
  • NIBI
    #998
    Jaja akkora arcade, hogy szerintem te nem is tudsz elvezetni egy SRW-s street verdát. :D Mi másért rinyálnál?!...
  • lac coo
    #997
    Alex tudtam én ,hogy kamuzol ,és ebből éltél !!!! :DDDD
  • Kecsa01
    #996
    Ez tisztára Project Cars. Most is ugyanolyan arcade játék.
  • Kecsa01
    #995
    Persze én elhiszem és nem is vitatom, hogy te egy nagy profi szobapilóta vagy, de azért jól rábasztál a simraceway-el. Elhiszem, hogy mérges vagy, mert ugye ez volt a kenyérkereseted.
  • tutuhawer #994
    Közben OFF:
    SHift2-vel vettem fel pár videót, közülük az első: LINK
  • tutuhawer #993
    én pl a NFS-sel mentem sokat online, az rfactorral nagyon régen offline, ahogy a race07-tel is, úgyhogy lehet, hoogy NFS puhaspöcsű vagyok, mint Alex írta de annyira nem volt hülyeség egy kis összeget befizetni a játékba. Igazából kifizette az ember az autót, amivel viszonylag normális hétvégi versenyeket lehetett menni, normális irányítással, szóval normális , vállalható tartalommal. Legalább látni, mire fizetünk be. Az NFS-es bármelyike nagyobb pénztemető, ez szerintem annyira nem. Én befizettem volna, ha lett volna lóvém. Most már nem fizetnék be, igaz lóvém most sincs. Nektek van?
  • Alexease
    #992
    Koszi, de en speciel nem az NFS puhapocsuek taborabol szallingoztam at ebbe a programba, igy cseppet mas a hozzaallasom.
  • Kecsa01
    #991
    Jó nagy marha aki ebbe a game-be fizetett sok pénzt autókra. Majd legközelebb egy pár éven belül majd az iRacing is így fog járni.
  • Alexease
    #990
    De, csak autot lehet venni, penzt nem adnak vissza, nem hulyek:D
    Azert volt nehany ember, akik 100-as vagy 1000-es nagysagrendben nyertek honapokon keresztul.

    Kozben osszeszamoltam kivancsisagbol, 25$-t nyertem osszesen, es 290$-t toltam bele...
    Biztos orulnek ha bezarnanak:)
  • NIBI
    #989
    Azon nem csak SRW autókat lehet venni?
  • Alexease
    #988
    Valakivel osszekeversz:)

    Atlagban 20-bol 1-szer nyertem 1-2$-t;)
    Nem szamoltam ossze, de kb. 20$ korul nyerhettem osszesen, es 1 ev alatt kb. 250–300$-t koltottem a progira (fel havi fizetesem).

    Vagyis penzugyileg teljes bukta, de nem is azert hasznalom;P
  • Kecsa01
    #987
    Kár ezért a szimulátorért. Gondoltam, hogy sokáig nem fogják bírni, mert csak a sok autók miatt nem sok embert érdekelt. Inkább pályákat csináltak volna többet. Alex, neked meg ez volt a fő kenyered, mert ugye sok pénzt nyertél már a Simraceway-en. Szarnivalóra jó volt néha biztos, vagy a rezsibe.
  • Alexease
    #986
    Ejjel meg utana olvastam kicsit, mert kar lenne erte, de ugy nez ki inkabb csak pletyka volt, bizonyos hirek alapjan: mivel nem jott egy ideje uj auto, ami korabban hetente jott, tudni veltek, hogy elment(ek) a tartalom keszito ember(ek), igy valszeg penzugyi gond van es becsuknak.

    Az hogy elmentek az emberek (olyan sokan nem lehettek), talan elkepzelheto, valszeg monoton munka es/vagy elcsabultak mashova.
    De elnezve az SRW garazsat, van ott auto boven, es a RaceCenter is eleg jol mehet, nem hinnem hogy ilyen konnyen feladnak.

    Persze, ettol fuggetlenul, azert lementhetne valaki a teljes tartalmat, es valoban el lehetne kezdeni rF2 ala portolni:DDDDD
  • Szabi #985


    remélem lementegetik páran és elkezdik konvertálgatni a járgányokat rf2-re
  • Alexease
    #984
    http://www.virtualr.net/simraceway-shutting-down-soon
  • Hunn1a
    #983
    Csatlakozom! Csodálom, de gyűlölöm a Paganikat. Annyi jó Nissan van, akár már egy szimpla 100NX is megindítaná a nyáltermelést.
  • tutuhawer #982
    hoppá, privátban sunyiban kaptam a fülest, és bizony jó fülest
    Pagani Huayra
    Nem szeretem a Paganit, közömbös. Sőt, nem örülök inkább, Nissant szeretnék :(
  • b-type
    #981
    hátulja egy F70-s, az eleje viszont nem...sztem direkt ilyen.
  • Alexease
    #980
    Olyan mint egy Koenigsegg CCX, csak hianyzik az oldalarol a legbeomlo;) Vagyis nem az:DDD
  • tutuhawer #979
    ez milyen autó?
  • Hunn1a
    #978
    Ja és nagyon várom már a Firebirdöt!
  • Hunn1a
    #977
    Én is billel nyomom, de kézi váltóval (pontosabban félautomatával, mert a kuplungot a gépre bízom). Daytonán több olyan kanyar is volt, ahol az alulkormányzottság miatt le kellett kapcsolni egyesbe.
  • NIBI
    #976
    Nekem nem hozta amit vártam tőle. Iszonyatosan alulkormányzott volt, ami elvette az egész hangulatot. Ment is, lehetett csúszkálni is de lényegében az egész vezetés arról szólt, hogy hogy jön ki az alulkormányzottság a kanyarokban.... Szóval ehhez képest brutál drága!
    Ja és mivel alulkormányzott volt, ezért előre borítékoltam, hogy a gamepadosok a vérpistikék, meg a satöbbik sehol nem lesznek... Azok mindig csak beesnek a kanyarba azt nem tudnak kijönni, de annyi eszük nincs hogy egy rosszul forduló autóval az előbb fékezés és a hamarabb (jó) kigyors a lényeg. Katasztrófa mit tudnak ilyen autókkal művelni. :D
    Igazából nem is értem miért ilyen ez a verda, ez nagyon mellé ment... és ezt nem lehet kisetupolni se belőle mert ez építésileg ilyen. Sajnáltam, mert ha olcsóbb lett volna és kezesebb, akkor megvettem volna.

    Van aki automata váltóval megy? :D Gondolom ők nem kormányosok. :)
  • Hunn1a
    #975
    Jó volt a tegnapi tesztelnivaló, ez a GT40 nagyon barátságos. De Daytona mondjon le, iszonyatosan nem lehet megjósolni a féktávok hosszát és helyét. Mázli, hogy volt Watkins Glen is. Na meg Laguna Seca is, ahol megmutatkozott, kinek van automata váltója...
  • Proton79
    #974
    Épp most készülődök belépni, s megindulni valamelyik pályán, persze most hirtelen nem tudom melyikek aktívok, s melyikhez van gépem is.
  • tutuhawer #973
    tutuhawer néven, ha épp elindítom. Most épp a nfs shift2-t tesztelgetem, nézegetem, moddolva... Sajnos nincs mit tenni, én a Nissanokat szeretem, az meg itt nincsen - még.
  • Hunn1a
    #972
    Én azzal a névvel, amin itt is futok.
  • Proton79
    #971
    Elnézést, már változtak az idő-eredmények, s jelenleg mindkettőben 12. vagyok. :)
  • Proton79
    #970
    Kipróbáltam én is a McLaren mp4-12c-vel (9. hely), s a BMW Z4-gyel (11. hely). Első nekifutásnak nem találtam rossz eredménynek. :)
    Megérdeklődhetem milyen nick-néven mentek, én Madmax7907!?
  • Alexease
    #969
    Igen, az utcai es a regi cuccok elvezetesek.
    Persze azok sem jok igazabol, de az egyszerubb gumi es az aero hianya miatt legalabb jol hasznalhatok. Foleg ha az ember rendesen tolja, nem pillangozza-ketpedallozza szet oket, mert akkor meg izgalmas is:D
  • NIBI
    #968
    Hát igen... Sajnos azok fosok.
    SRW-ben csak a srteet verdákért rajongok, azokat viszont brutálisan eltalálták. :P Nem is tud velük menni az átlag NFS/vérpistike banda. :D
  • Alexease
    #967
    Ezek a GT3-as (es egyeb eros cuccok) szinte mar idegesitoen gagyik:) Idetlen tapdas-stilus es leszorito ero, gagyi 4 kereken sodrodas es csuszas.
    NFS-bol atjott, billes/kontrolleres embereknek biztos elvezetes.