PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • Penge88
    #1003
    Moderáld magad. Most boldog vagy, hogy kiélheted magad, idejöhettél kiönteni magadból a szennyet, amit eziránt a szim iránt éreztél. Még a korodat sem mered felvállalni... Részemről ennyi volt. Viszont el kell hogy keserítselek, mert...

    (és ezt már mindenkinek)

    ..., ha valaki a hsz-ekbe is beleolvasott, az látta, hogy ott írja egy SRW-s pali, hogy azért ez a teljes leállással kapcsolatos rémhír pletyi túlzó, valószínűleg lesz létszámleépítés, de a jövőben jönnek új cuccok, és (ez már az én meglátásom) valószínűleg kevesebb event fog egyszerre futni. Eddig sem értettem, hogy miért volt 9 oldalnyi event, bőven elég szerintem egy hétre betárazni, az olyan 4-5 oldal a szokásos gokart eventekkel és ennyi. Plusz, akik gyakrabban járnak erre az oldalra (ami a cikket is írta), azok elmondása szerint ez az oldal szereti nyírni az SRW-t. Máskülönben meg, ha annyira a végét járja az SRW, minek tesztelnek Stock Car-t? Csak úgy "jáccásiból"? Szóval megszorítások (itt is sajnos) érkeznek, remélem, hogy tényleg csak egy kicsit visszavesznek a tempóból.