Bada OS
  • Probatbicol
    #29
    Nos nekem Galaxy S-em van, és még szeretem is. De azért mondjuk ki, hogy az androidos telefonok rendívül sok dologra alkalmasak, speciel a telefonálásra pont nem. A munkámhoz hozzátartozik, hogy néha fontos hívásokat várok és indítok, mindig pont a legrosszabbkor lassul be a telefon, a névjegyzék meghívása, a hívás kezdeményezése nehezére esik. 2.3.5-ös verzió.
    Volt olyan, hogy egy hívást nem tudtam fogadni, mert csak a csengőhang szólt, de a felvevő képernyő nem tudott betöltődni, mert valami 'fontos' dologgal volt elfoglalva a processzor. Kb. 15 éve van mobiltelefonom, de ennyi megszakadt hívásom egy készülékkel sem volt mint ezzel.
    Az Android jelenleg kb. a windows 3.1 környékén jár megbízhatóságban.
    De ezek a problémák, természetesek is hiszen ez nem egy telefon, hanem egy számítógép amibe beleraktak telefon funkciót is.
    A feleségemnek SE X10 mini pro-ja van, és szó szerint gyűlöli a telefonját. Rengeteg alkalommal hagyta cserben.
    A Bada-t nem ismerem, de az biztos, hogy olyan rendszernek, ami a telefon alap funkcióira koncentrál lehet jövője.