250px-GTAV-logo.png
  • qper
    #386
    Hihetetlen ez a játék, komolyan. Ma csak másfél-két órát játszottam vele napközben, egyetlenegy küldetést nem csináltam. Michael-ként szabadnapot adtam magamnak, San Andreas belvárosában talpig öltönyben elkötöttem egy mocit, a sisakot felhúztam, és nekiindultam északnak. A Mount Chiliad lábánál (meredek oldalon) felbaktattam a hegycsúcsra, találkoztam két szimpi kirándulóval.
    A csúcsra feljutván azt hittem az állam szakad le. B.ssza meg, ide felvonóval is fel lehet jönni??? :D

    A hegytetőn megint elkötöttem egy mocit, visszamentem San Andreas felé.

    A város előtt egy alacsonyabb hegyen esteledett rám, ha az egyik irányba néztem, egy kisebb város fényei pislákoltak, a másik irányban pedig San Andreas lélegzett. Valami hihetetlenül hangulatos! ÉS ahogy a felszálló meleg hatására remegnek picit a város fényei.... beszarás. Egyszerűen mindenre gondoltak a fejlesztők ebben a játékban.

    Alig játszottam vele valamit, de már most az általam legjobban kedvel rész, a San Andreas mellett lesz a trónuson. Valami b.szott hangulatos JÁTÉK, így, csupa nagy betűvel.

    Lehet itt dumálni, hogy hype így, hype úgy, a rocksztárok nagyon értenek, és tudnak valamit.