250px-GTAV-logo.png
  • Yoda001
    #338
    tegnap 1 körül már boldogan utaztam haza a játékkal, ma települt is (egyébként rendkívül gyorsan felment az a 8,5Gb, kb. fél óra lehetett), aztán most ámulok-bámulok, de azért nem teljes a dolog...
    a vezetési élményt úgy elszúrták, amennyire csak lehet :) tudom, könnyebb és sokaknak jobb az irányítás, de vannak autók amiknél már olyan gyorsan megy az ember, hogy kb. elhányja magát a sok villódzó tárgytól ami mellett elhalad... követhetetlen...:)
    egyébként szerintem minden a legnagyobb rendben, tényleg csak a vezetési élményt bánom, de azt nagyon... illetve a törés érdekes, alig törnek az autók, kb. két véglet van.. van hogy nekimegyek valakinek, az autójának alig lesz baja (a vezető általában meghal), meg van hogy ütközök valakinek és én repülök ki a szélvédőn (egyből meghalás), de pl. volt most délután egyszer olyan is, hogy oldalról-elölről mentem valaki kocsijának, annak meg kiesett az első kerek... wtf? persze lehet hogy rosszul láttam, de hogy valami leesett (lehet, hogy csak az oldalsó elem, de maga a kocsi eleje is lejjebb került), az tuti :D

    ha gondoljátok egyébként felvehetnénk egymást friend listre, PS :)