250px-GTAV-logo.png
  • Skyline
    #119
    Spoiler mentesen azoknak akik várják de rinyáznak:

    X360-on toltam 2-3 órát vele. Szaggatásba nem ütköztem, belassulásokba itt ott igen de abszolút nem vészes (robbanások voltak, nagy kocsikat egyberakós robbantgatást nem csináltam csak azért hogy lássam akkor van-e szaggatás vagy sem). Popup csak a messzi távolban, pofánk elé kerülő textúra még porkával száguldva a városban sem fordult elő, holott a látótáv jelentősen nagyobb mint a GTA 4-ben. A sztori ötletes hangulatos tele poénnal, a GTA 4 monotonságát már csak ez is elcsapja, a számtalan lehetőségről nem beszélve. Mesterséges intelligencia jópofa, GTA 4-nél jobb de csodát senki ne várjon. GTA szintű, továbbfejlesztett a 4-hez képest, ennyi. Látvány tényleg hasonló mint amit a videókban mutattak csak kb 25-30 fps közötti sebességgel élsimítás nélkül. Az irányítás-fizika valamelyest javult is de kicsit arcade-abb irányba is elmozdult a 4-hez képest, szerintem pozitív irányba, sokkal élvezetesebbek az autós száguldozások. Törésmodell és annak fizikája is javult. A látvány erősen jobb a GTA 4-nél. Bugok? Vannak itt ott fizikai, vagy grafikai bugok, néha az MI is meg tud hülyülni, de semmi olyan amitől falhoz csapódnánk egy ilyen kaliberű - összetettségű játéknál...Fogalmazzunk úgy hogy ha a Skyrim egy bugtó, az Arma egy bugtenger akkor ez a játék legfeljebb egy bugköpet. Tényleg minimális, abszolút nem vészes.

    Röviden és tömören, MINDENT ami a GTA4-ben hibádzott elég komolyan orvosolták. MINDENT.:)