1327
250px-GTAV-logo.png
  • KG21
    #120
    az autófizika részével nem értek egyet. Nálam ez rombolta le a játékélményt, sínautókázás az egész. Úgy érzem ott van alatta a megfelelő fizika, hogy olyan legyen mint a IV volt, de elszarták a handling beállításokkal, sínautó az egész irreális gyorsulással nagyon rövid féktávval. Remélem egyszer talán pcn moddolják majd megfelelőre :(
  • Skyline
    #119
    Spoiler mentesen azoknak akik várják de rinyáznak:

    X360-on toltam 2-3 órát vele. Szaggatásba nem ütköztem, belassulásokba itt ott igen de abszolút nem vészes (robbanások voltak, nagy kocsikat egyberakós robbantgatást nem csináltam csak azért hogy lássam akkor van-e szaggatás vagy sem). Popup csak a messzi távolban, pofánk elé kerülő textúra még porkával száguldva a városban sem fordult elő, holott a látótáv jelentősen nagyobb mint a GTA 4-ben. A sztori ötletes hangulatos tele poénnal, a GTA 4 monotonságát már csak ez is elcsapja, a számtalan lehetőségről nem beszélve. Mesterséges intelligencia jópofa, GTA 4-nél jobb de csodát senki ne várjon. GTA szintű, továbbfejlesztett a 4-hez képest, ennyi. Látvány tényleg hasonló mint amit a videókban mutattak csak kb 25-30 fps közötti sebességgel élsimítás nélkül. Az irányítás-fizika valamelyest javult is de kicsit arcade-abb irányba is elmozdult a 4-hez képest, szerintem pozitív irányba, sokkal élvezetesebbek az autós száguldozások. Törésmodell és annak fizikája is javult. A látvány erősen jobb a GTA 4-nél. Bugok? Vannak itt ott fizikai, vagy grafikai bugok, néha az MI is meg tud hülyülni, de semmi olyan amitől falhoz csapódnánk egy ilyen kaliberű - összetettségű játéknál...Fogalmazzunk úgy hogy ha a Skyrim egy bugtó, az Arma egy bugtenger akkor ez a játék legfeljebb egy bugköpet. Tényleg minimális, abszolút nem vészes.

    Röviden és tömören, MINDENT ami a GTA4-ben hibádzott elég komolyan orvosolták. MINDENT.:)
  • Robi546
    #118
    Értem én nekem meg sajna meg kell várni a PC-s verziót mert se XBOX-om se PS3-am nincsen sajna,next gen konzolok meg nagyon drágák még,majd ha jó 1-2 év múlva vagy később lejjebb megy az ára a Next Gen konzolnak jó lenne beszerezni egyet.
  • Kongy
    #117
    Mai gépekkel már tökéletesen megy a GTA IV, a legújabb patch-el, bármelyik PC-n. Jobb is, mint konzolokon. Ha a GTA V is PC-re jönne kedden, akkor lehet inkább azt venném, mert biztos, hogy sokkal szebb is lehetne.. bár ha tényleg olyan jó a játék, mint amilyennek tűnik, akkor beérem a PS3 verzióval is :)
  • Robi546
    #116
    Na ja,hiszen a GTA IV-hez is mennyi volt,ott mondjuk minimum 1.0.4.0 patch kellet mert patch nélkül szaggatot PC-én mint állat (meg néha azzal is) :D
  • Kongy
    #115
    Nem kell befosni, lesz patch biztosan..
  • Robi546
    #114
    Mármint a játék ? :/ Mi féle bugok ? Grafikai,irányítás ?
  • akyyy
    #113
    amugy jó sok buggal van tele az egész :(
  • Neoncsoves
    #112
    Nagy veszteség nem éri őket, akik eddig is warezoltak, azok továbbra is csinálni fogják. Akiknek meg nem tört az XBOX/PSük, azok továbbra se fogják emiatt az 1 játék miatt kockáztatni a bant, így valószínűleg megveszik inkább...
  • ldavid
    #111
    ha jól rémlik a 4 még hamarabb fent volt, szóval ez még annyira nem gáz, meg egyébként sem
  • kjhun
    #110
    Ami a kalózoknak szerencsés nap, de a kiadónak igencsak szerencsétlen. A babonát már ne is említsem.
  • mester1987
    #109
    Péntek 13 is van.
  • kjhun
    #108
    Ez, a nap a Rockstar-éknak "Fekete Péntek" néven fog bevonulni a játéktörténelembe, a konzolos verziók warezra történő kikerülése miatt.
  • oneal1
    #107
    konzolvilágról megjött a visszaigazolás viszont elég lazák..:D kiszállítás időpontja: keddtől csütörtökig
  • Rehom
    #106
    Live
  • SergioAmigo
    #105
    gyerekek hétvégén kimennék pecsába gépet venni valami használtat milyet kell vennem ahhoz hogy menjen gta5?
  • kill3r21
    #104
    És megy is! Eltüntem :)
  • kjhun
    #103
    Kint a scene verzió:

    [SPOILER]
    Grand.Theft.Auto.V.XboX360.RF-iND
    [SPOILER]
  • Doog
    #102
    Utolsó pillanatokban én is előrendeltem xbox360-ra. : )
  • MagyaR
    #101
    Ha beraksz egy lemezt nem fog menni. De le lehet majd tölteni ps3 játékokat.
  • Rayden02
    #100
    Vigyázat,elég spoileres,elég sok mindent megmutat szinte mindenről!
    52 kép a GUIDE-ból!
  • GregSB
    #99
    Ezekszerint a PS4 kompatibilis lesz visszafelé? Menni fognak rajta ps3-as játékok?
  • MagyaR
    #98
    Sok minden, azért nem látható. Mindenesetre az egyik legszebb játék lesz a mostani konzolokra az nem kérdéses.
  • Waczkor
    #97
    Rövid gameplay jelenetek

    Spoiler veszély!!!

    Egy srác rakja fel apránként.
  • MagyaR
    #96
    Lehet majd az új konzolokra pl. ps4re is venni ps3-as játékokat, persze arany áron elvileg :D.

    Engem pl. a last of us érdekelne ps3-on, de nem akarok ezzel bajlódni, hogy veszek egy ps3-at, rá a játékot majd még adjam is el.

    Majd ps4-re beszerzem inkább, mégha ki tudja lesz egy huszas is :D. Egyszer az életben belefér.
  • negyven2
    #95
    Ami kijött x360/ps3 gameplay az a UBI cáfolta, hogy így nézzen ki. Az valami belsős tesztdemó volt még egy nagyon korai buldböl.
  • MagyaR
    #94
    Amúgy azért várják szntem sokan a játékot, mert kb. semmit nem lehet róla tudni. Kiadtak 1-2 ilyen összevágott videót és ennyi.

    Semmi rendesebb gameplay :D. Jól csinálja a rockstar games. Tudják, hogy kell felcsigázni a népet :D.
  • oneal1
    #93
    én lennék ha veszprémben odaadnák:D:D
  • MagyaR
    #92
    Van olyan elvetemült köztetek aki már kedd éjfélkor megveszi a játékot? :D
  • Kongy
    #91
    15-16k max.
  • zoliii
    #90
    Lehet már tudni, hogy mennyibe fog kerülni PS3-ra? :)
  • MagyaR
    #89
    Én a konzolok szervizéből rendeltem. Szntem hívd fel őket is, hogy van-e még nekik, illetve Amúgy szntem media marktba, sőt még talán tescoba is már lehet kapható lesz 17-én. Persze ott szntem 16 k-ért.

    A gameshop, ahol még érdemes próbálkozni szntem.
  • qper
    #88
    igen, a Watch Dogs az pont az a játék, ami fényévekkel jobban mutat nextgenen :))

    épp néztem egy videót a X360 PS3 változatról, komolyan, mint ha egy PS2 videót láttam volna (term. a PS4 után :))
  • GregSB
    #87
    Vannak még játékok amik érdekelnek mellette :)

    Pl Watch Dogs-al is akarok majd játsszani.
  • qper
    #86
    Az lesz :) 576-on nem írnak semmit, mondjuk ők drágábbak, de remélem, nekik csak lesz már.
  • Versace26
    #85
    Holnap csörögj rájuk,veszteni nem vesztes semmit,és akkor már tudni fogod legalább..
  • qper
    #84
    én nem kaptam semmit. fasza. kezdek aggódni :(
  • Versace26
    #83
    Én a konzolvilágnál rendeltem elő Augusztus 19-én,és most jött az előrendelés megerősitéses email szeptember 9-én,hogy akarom e még,és hogy akarom átvenni,személyesen 17-én 00-01 óráig,vagy aznap hozza ki a futár..
  • qper
    #82
    Nagyon régóta nem volt már ilyen: baromira várok egy játékot, nevezetesen a GTA5-öt :)
  • qper
    #81
    Ha csak ez a játék érdekel, vegyél használtan egy konzolt, told végig a játékot, majd add el a gépet minimális bukóval vagy annyiért amennyiért megvetted. Nem kell ezt így túlaggódni :)

    Senki nem tudja, hogy mikor jelenik meg PC-re vagy nextgenre, egyenlőre úgy tudom, semmi info nem volt a megjelenésével kapcsolatban.