• droidka
    #575
    Az ezekkel való foglakozás olyan, mint amikor az ősállatokkal és vagy a csillagászattal való foglalkozást is egyesek teljesen feleslegesnek, értelmetlennek és haszontalannak tartják, mondván, hogy azok olyan elérhetetlen és teljesen távoli és ezért felesleges dolgok...

    Röviden sajnos nem tudom összefoglalni a dolgokat, mert még én is csak az elején vagyok a megismerésnek, ezért csak keveset tudok. De azt viszont már biztosan tudom, hogy vannak olyanok, akik nagyon, nagyon sokat tudnak, de szándékosan elhallgatják ezeket... Itt főleg a katolikus egyházra, a Vatikánra gondolok... Ezek mindent tudnak a magyarság ősiségéről!!! És mindent eltitkolnak!.. A levéltáraikban vajon mennyi minden feljegyzés lehet?

    Amit már korábban is említettem, hogy a krónkáink azzal kezdődnek, hogy mi vagyunk azok, akik Szkítiából kijöttek… Hérodotosz azzal kezdi a szkítákról (ez a görögösített forma, magyarul szittya), hogy Görögországban azon vitatkoztak, hogy melyik a régebbi nép: a szkíták vagy az egyiptomiak…