Samasung GT-S 5830 Galaxy Ace
  • Tarajos Sül
    #97
    Én már frissítettem a Nokia 5130-asomat, igaz nokia, de belassult utána.. Ezért félek a saját Ace-m frissítésétől, ha engem kérdeztek..
    ..viszont amikor a 5200-t frissítettem az jobb is lett, igaz nem sokkal..
    S
    Szóval ha már nagyon megunom a mostani adnroid verziót, akkor frissítek én is, és leírom majd ide a tapasztalatokat..
    De hamár irok..
    Szokatlan az, ha kb 30 percig pl. ide irok mobilneten keresztül a SG acemról, akkor lemegy az akkuszint 10-20%-al?
    Ha nem használom sokat, és kb 50-60% az akku, akkor egy mobilnetes használat után legyen az 5-10 perc, ez a 50-60% máris leugrik 20 % körülire..
    Ki tudnám én deríteni, hogy az akku adja-e a ráírt 1320 vagy mennyi mAh-t, csak ha adná ezt a teljesítményt, akkor még mindig nem tudnám eldönteni, hogy helyes-e, ha maga a telefon elektronikája ennyire leszívja..
    Ha pedig csak 1000-900mAh-t bírna az akku teljes feltöltés után(vagy kevesebbet) akkor is jó kérdés lenne, hogy ha veszek egy másik akkut, azt nem-e fogja-e ugyanilyen sebességgel lemeríteni a telefon..(mert akkor lehet, hogyha jó lenne a telefont, akkor az akku névleges teljesítményének háromnegyedével is többet lehetne használni a telefont..)